Tiesa.com   |   2015-06-12

Futbolo rinktinės vedliai nejaučia savo atsakomybės

  
Futbolo rinktinės vedliai nejaučia savo atsakomybės
© Flikcr.com
Nei I. Pankratjevas, nei futbolo federacijos vadovai nemato reikalo trauktis dabar.

Igoris Pankratjevas nesitraukia iš Lietuvos futbolo nacionalinės komandos trenerio posto. 50-metis specialistas Vilniuje surengtoje neplanuotoje spaudos konferencijoje teigė, kad ruošia komandą artimiausiai oficialiai dvikovai su Šveicarijos komanda.

Nors po dviejų tragiškai susiklosčiusių draugiškų rungtynių su Vengrija ir Malta kauniečio kėdė pradėjo klibėti, treneris teigė, kad komandą iš psichologinės duobės ištrauktų sėkmingas pasirodymas artimiausiame mače.
„Susiklostė sudėtinga situacija dėl eilės nesėkmingų rungtynių. Tai paveikė komandą psichologiškai. Rezultatai, aišku, nedžiugina. Planai buvo kitokie, bet negalėjome surinkti visų pagrindinių žaidėjų – trūko aštuonių. Jų vietas užėmė artimiausias rezervas, norėjosi jį patikrinti. Išeitis dabar pirmiausia yra taškai sekmadienį“, – kalbėjo rinktinės strategas.
 
I. Pankratjevas prie rinktinės vairo stojo 2013-aisiais, kai pakeitė dėl prastų rezultatų atleistą vengrą Csabą Laszlo. Jo treniruojama nacionalinė ekipa sužaidė 16 oficialių ir kontrolinių rungtynių, iš kurių laimėjo ketverias, tiek pat sykių išsiskyrė taikiai ir aštuonerias pralaimėjo.
 
Ypač nesėkmingi komandai buvo pastarieji aštuoni mėnesiai – per juos lietuviai neįmušė nė vieno įvarčio, o patys praleido 16 ir pralaimėjo penkias iš šešių dvikovų.
 
Atrankos į 2016 metų Europos čempionatą E grupėje Lietuvos rinktinė (6 taškai per 5 rungtynes) tarp šešių komandų žengia ketvirtoje vietoje.
Sekmadienį lietuviai Vilniuje priims Šveicarijos komandą, kuriai išvykoje praėjusį lapkritį nusileido 0:4. Rungtynių Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione pradžia – 21.45 val.
 
  

Žymos: Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai