Tiesa.com   |   2014-10-30

Futbolo čempionų vardą apgynė vilniečiai

  
Futbolo čempionų vardą apgynė vilniečiai Vilniečiai neturi sau lygių antrus metus iš eilės.

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda nugalėjo Panevėžio „Ekraną“ 5:1 (3:0) ir užsitikrino antrą iš eilės Lietuvos čempiono titulą.

Rungtynes vilniečiai pradėjo labai ryžtingai ir per pirmą kėlinį neleido svečiams surengti nė vienos pavojingos atakos, tuo tarpu patys nuolat buvo apgulę „Ekrano“ vartus ir buvo tik laiko klausimas, kada pagaliau pavyks pralaužti panevėžiečių gynybą.
Įvarčiai pasipylė kėlinio pabaigoje – 39 ir 41 min. galva kamuolį į vartus pasiuntė Linas Pilibaitis, o per teisėjo kompensuotą laiką tai po solo reido padarė ir D. Šemberas.
 
Po pertraukos taiklius smūgius į savo sąskaitą dar įsirašė Jakubas Wilkas ir Artūras Žulpa, o „Ekranui“ paguodos įvartį pelnė Edvardas Tamulevičius.
 
„SMScredit.lt A lygoje“ vilniečiai per 32 rungtynes surinko 74 taškus ir kitoms komandoms jau yra nepavejami.
 
Per pastaruosius trejus metus „Žalgiris“ surinko išskirtinę 8 trofėjų kolekciją. Kartu su 2014 metų Lietuvos čempionų titulu sostinės komandai atiteko ir Lietuvos Supertaurė! Šio trofėjaus „Žalgiris“ nepaleidžia iš savo rankų jau trejus metus iš eilės, taip pat jau trejus metus turi ir LFF taurę.
 
Ištikimiausių aistruolių iš „Pietų IV“ 2009-aisiais išsaugota reprezentacinė Vilniaus komanda tokių įspūdingų rezultatų pasiekė vos per penkerius metus, nors kelią teko pradėti nuo I lygos čempionato.
 
Iki Vilniaus miesto futbolo draugijos įkūrimo sostinės komanda buvo iškovojusi Lietuvos čempiono titulą 1991, 1992 ir 1999 metais.
 
 
  

Žymos: Žalgiris, Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai