Tiesa.com   |   2010-09-17

Futbolininkės rungtyniaus Bulgarijoje

  
Futbolininkės rungtyniaus Bulgarijoje
© LFF nuotr.
Merginų U-17 rinktinė po laimėto draugiško turnyro Danijoje.

Kitos savaitės pradžioje į kovą UEFA atrankos varžybose stos ir dar viena Lietuvos merginų futbolo rinktinė. UEFA U-17 čempionato pirmajame atrankos etape 5 grupėje mūsų šalies futbolininkės Bulgarijoje išbandys jėgas su vietos komanda bei Italijos ir Islandijos ekipomis.

Lietuvos U-17 merginų rinktinės trenerio Roberto Klimavičiaus teigimu, komandai keliamas tikslas pirmojo etapo atrankos turnyre pasirodyti garbingai.
„Varžovės tikrai pajėgios, tad reikės labai pasistengti. Grupės favoritė – Italija, o toliau pagal pajėgumą rikiuočiau Islandiją ir Bulgariją. Šiose šalyse moterų futbolas labai patobulėjo. Tačiau merginų U-19 ir nacionalinės vyrų rinktinių sėkmės pavyzdžiai rodo, kad kovingumu ir atidavus visas jėgas galima pasiekti daug. Manau, jog realiausias galimybes pakovoti turime su bulgarėmis“, - svarstė treneris.
 
Ruoštis atrankos varžyboms futbolininkės ketvirtadienį susirinko Šventupėje į trumpą trijų dienų treniruočių stovyklą. R.Klimavičius sakė, kad į stovyklą atvyko visos kviestos žaidėjos, tačiau komandą praretino ligos.
 
„Dauguma žaidėjų serga, bandyti pasveikti tenka ir pačiam. Kita problema – komandos lyderės puolėja Sonata Vanagaitė ir saugė Kamilė Vačiulaitytė dar neatsigavo po atstovavimo U-19 rinktinei. Gali būti, kad jos negalės žaisti pilna jėga“, - teigė treneris.
 
Į Bulgariją jaunosios futbolininkės išskrenda sekmadienį. Pirmose rungtynėse Lietuvos ekipa susitiks su islandėmis, antrąją dieną žais su italėmis, o turnyrą baigs dvikova su šeimininke Bulgarija. Į kitą etapą pateks dešimt grupių nugalėtojų ir penkios geriausios antrosios komandos.
 
Lietuvos U-17 merginų rinktinės preliminari sudėtis:
Faustė Adamavičiūtė (Ukmergė)
Monika Piesliakaitė (Kaunas)
Milda Liužinaitė (Kaunas)
Marta Gliožaitytė (Kaunas)
Viktorija Platonova (Kaunas)
Agnė Žėglevičiūtė (Kaunas)
Kornelija Andrulytė (Tauragė)
Ugnė Šmitaitė (Tauragė)
Dovilė Butenaitė (Vilnius)
Monika Akelytė (Marijampolė)
Brigita Gliebutė (Alytus)
Jorūnė Lipkinaitė (Akmenė)
Justina Lalaitė (Akmenė)
Eglė Černikevičiūtė (Akmenė)
Aistė Varanavičiūtė (Jonava)
Sonata Vanagaitė (Ukmergė)
Kamilė Vaičiulaitytė (Kaunas)
Karolina Bačanskaitė (Kaunas)
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai