Tiesa.com   |   2012-11-26

F-1: čempiono karūna – vokiečiui

  
F-1: čempiono karūna – vokiečiui Sebastianui Vetteliui tai buvo vienos iš sunkiausių rungtynių.

„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis sakė, kad lenktynės Interlagose jam buvo sunkiausios. Tačiau kartu ir vienos iš geriausių – Brazilijoje jis iškovojo trečiąjį „Formulės-1“ pasaulio čempiono titulą.

„Manau, kad šios buvo sunkiausios (lenktynės – red. past.), tačiau mes išlaikėme tikėjimą ir likome savimi. Daugelis kitų bandė žaisti nešvariai, darė tai, kas, mūsų nuomone, buvo už leistinų veiksmų ribos, tačiau mūsų tai neišblaškė ir nesuerzino. Pabaigoje kaip reikiant pasistengėme“, – sakė pilotas.
Vokiečiui triumfuoti nesutrukdė prastas startas ir po to įvykusi avarija pirmajame rate, kai jis ketvirtajame posūkyje buvo apsuktas „Williams“ piloto Bruno Sennos. Po avarijos jis nukrito į patį rikiuotės galą, tačiau greitai susigrąžino prarastas pozicijas, pranešė portalas „F-1“.
 
S. Vetteliui nesukliudė ir taktinė komandos klaida vertinant oro sąlygas bei papildomas sustojimas, dvi saugos automobilio fazės bei „Ferrari“ pastangos jį stabdyti net kito savo lenktynininko Felipe Massos pastangomis.
 
„Neįtikėtinos lenktynės. Jie šiandien padarė viską, kad tik apsunkintų mūsų gyvenimą“, – po įspūdingų lenktynių kalbėjo 3 taškų persvara prieš „Scuderia“ lyderį Fernando Alonso čempionatą laimėjęs vokietis.
 
Anot čempiono, savaitgalį žmonės bandė juos spausti psichologiškai, aiškindami, kad lenktynės per lietų mums būtų sudėtingos. „Bet manau, kad šiandien įrodėme, jog mums tinka tiek šlapias, tiek sausas oras. Šį kartą tai mums net šiek tiek padėjo. Po 10 ar 20 ratų jau važiavau ketvirtas ar penktas, iškart už Fernando“, – kalbėjo S. Vettelis.
 
 
  

Žymos: Formulė, Lenktynės

Komentarai

Naujausi straipsniai