Tiesa.com   |   2014-11-13

Dėl Didžiosios taurės kausis favoritai

  
Dėl Didžiosios taurės kausis favoritai Sunkiausią pergalę šventė \"Klevas\".

Praėjusį savaitgalį finišavo Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) atrankos etapo kovos, po kurių paaiškėjo, kas tęs kovą Didžiojoje taurėje, o kas bandys iškovoti Mažosios taurės auksą. Penktadienį ir sekmadienį buvo sužaistos penkerios rungtynės, kuriose pergales šventė favoritėmis laikytos ekipos.

Skaičiai. Skambiausią pergalę savaitgalį šventė „Seciro BC“ (2–1) komanda, rezultatu 91:43 įveikusi „Volfo“ (0–3) atstovus. Nedaug atsiliko „Kauno BC“ (2–1) ekipa, net 44 taškų skirtumu rezultatu 98:54 palaužusi „Žalia balta“ (0–3) jaunimą.
Sąlyginai sunkiausią pergalę šventė „Klevas“ (3–0), rezultatu 86:72 įveikęs „Artistus“ (1–2). Aukštai pakeltomis galvomis aikšteles paliko „Lithuanian BC“ (2–1) klubas, rezultatu 65:34 nugalėjęs „Radviliškio BC“ (0–3), bei „Medelynas“ (2–1), nepasigailėjęs „Viesulo“ (0–3) komandos ir įveikęs ją rezultatu 75:49.
 
Pliusai ir minusai. Apibendrinant visą atrankos etapą galima pasakyti, kad geriausia ekipa galima vadinti „Anykščių BC“ kolektyvą, iškovojusį visas tris pergales ir turintį geriausią įmestų ir praleistų taškų santykį (+132).
 
Prasčiausiai sekėsi anykštėnų grupėje žaidusiai „Viesulo“ komandai, patyrusiai tris nesėkmes ir turinčiai blogiausią taškų santykį (–152).
 
Įdomybės. Nė vienoje grupėje nebuvo „tie-brake“ situacijos, t. y. kuomet kelios komandos turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tad, galima sakyti, visos čempionato dalyvės sezono pradžioje buvo teisingai paskirstytos į burtų krepšelius, o stipresniųjų ir silpnesniųjų grupėse kovos tikrai to vertos komandos.
Beje, įdomu tai, kad „Medelyno“ kolektyvas šventė dvi pergales per trejas rungtynes, tačiau šios komandos taškų santykis yra neigiamas (-3).
 
Reziumė. Sulig atrankos etapo pabaiga paaiškėjo, kad dėl BLKL Didžiosios taurės varžysis šios aštuonios ekipos: daugelį nustebinę ir A grupėje pirmą vietą iškovoję „Saurum“ krepšininkai, nugalėtojų titulą ginantys „Seciro BC“ atstovai, ambicingieji „Kyborgai“, „Lithuanian BC“ komanda, praėjusio sezono prizininkė „Klevo“ ekipa, „Kauno BC“ vyrai, kol kas dar nenugalėti „Anykščių BC“ atstovai ir „Medelyno“ garbę ginantys krepšininkai.
 
Tuo tarpu dėl „Mažosios taurės“ kovos šie kolektyvai: „Sparta BC“, „Volfas“, „Švyturys“, „Radviliškis BC“, „Artistai“, „Žalia balta“, „ServiceMarket“ ir „Viesulas BC“.
 
Savaitgalio MVP. Pastarąjį savaitgalį geriausią pasirodymą surengė „Kauno BC“ atstovas Tadas Buivydas. Krepšininkas akistatoje su „Žalia balta“ komanda ne tik padėjo savo ekipai pasiekti solidžią pergalę, bet ir per 21 žaistą minutę pelnė 32 taškus (11/14 dvit., 7/7 baud.) ir surinko net 37 naudingumo balus!
Sveikiname T. Buivydą ir linkime tokių pasirodymų Didžiosios taurės turnyre.
 
 
  

Žymos: Krepšinis Anglijoje, Čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai