Tiesa.com   |   2016-06-15

Dėl D. Sabonio naujokų biržoje kovos keturios ekipos

  
Dėl D. Sabonio naujokų biržoje kovos keturios ekipos
© youtube.com stopkadras.
Lietuvis dalyvavo visų juo besidominčių klubų treniruotėse.

Domantas Sabonis baigė treniruočių su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandomis ciklą ir su nekantrumu laukia, kuriuo numeriu jis bus pašauktas birželio 23 d. Prieš stipriausios pasaulio lygos naujokų biržą lietuvis dar apsilankė Jutos „Jazz“ treniruotėje.

„Pirmiausia noriu padėkoti „Jazz“ klubui už galimybę parodyti save. Manau, kad treniruotė praėjo sklandžiai, turėjome atlikti įvairiausius pratimus, buvo sunku, tačiau viskas baigėsi gerai. Norėjau pademonstruoti, kad galiu patobulinti visus savo žaidimo aspektus – jėgą, psichologinį stiprumą, metimą, tiesiog viską po truputį. Manau, kad „Jazz“ komanda turi puikią organizaciją, ekipa yra jauna ir turinti daug potencialo, o tai man ir patinka“, – kalbėjo lietuvis.
Jutos klubo atstovai teigė, kad jie labiausiai norėjo pamatyti lietuvio tritaškių metimo techniką. Jų teigimu, D. Sabonis pasirodė neblogai ir net privertė susimąstyti apie galimą Lietuvos rinktinės puolėjo įtraukimą į starto penketuką jau kitą sezoną.
 
JAV žurnalistai lietuvio vėl klausė apie tėtį Arvydą bei paprašė save palyginti su juo. „Didžiuojuosi būdamas jo sūnus, – kalbėjo „saboniukas“. – Man garbė turėti jo pavardę ant savo marškinėlių nugaros. Tėtis dažnai pataria, o aš visada jo klausau. Asmeniškai man jis yra pats geriausias, daugiau tokio krepšininko niekada nebus, todėl nenoriu tarp mūsų žaidimo stilių ieškoti panašumų.“
 
20-metis D. Sabonis iš viso pasirodė keturioms komandoms: Fynikso „Suns“, Toronto „Raptors“, Bostono „Celtics“ ir „Jazz“. Puolėjas papasakojo, kas jam labiausiai patiko per treniruotes su skirtingomis komandomis. „Man tiesiog patinka susipažinti su kiekviena komanda, pasižiūrėti, kaip viskas vyksta, treniruotis su kitais talentingais žaidėjais, – teigė D. Sabonis. – Džiaugiuosi, kad galiu mokytis iš geriausių trenerių NBA ir laukiu naujokų biržos nakties.“ NBA naujokų birža vyks birželio 23 dieną Brukline. Biržoje dalyvaus ir pats D. Sabonis, kuriam prognozuojamas šaukimas pirmo rato antrame dešimtuke.
  

Žymos: NBA, domantas sabonis

Komentarai

Naujausi straipsniai