2013-01-26

D. Zubrus pasižymėjo pergalingose „Devils“ rungtynėse

D. Zubrus pasižymėjo pergalingose „Devils“ rungtynėse D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą ir padėjo komandai iškovoti pergalę.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antrą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Naujojo Džersio „Devils“ komanda, kuriais atstovauja lietuvis Dainius Zubrus. „Devils“ namuose nugalėjo „sausu“ rezultatu Filadelfijos „Flyers“ komandą – įveikė ją rezultatu 3:0.

„Devils“ pirmuosius kartus ritulį į priešininkų vartus pasiuntė jau prasidėjus pirmojo kėlinio antrai minutei. Įvarčio autorius – Travisas Zajacas, o D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis sužaidė 17 minučių, kartą metė į varžovų vartus ir nevengė baudos minučių.
Antrą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Davidas Clarksonas.

Pergalę „Devils“ klubas užsitikrino taikliu ruso Iljos Kovalčiuko metimu po baudinio antrame kėlinyje. Šį sezoną pralaimėjimų nepatyrusi Naujojo Džersio ekipa Rytų konferencijos turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

„Devils“ komandos vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visas 24 varžovų atakas.

Žymos: Sportas