Tiesa.com   |   2013-02-28

D. Motiejūnas“ „Jeigu viskas bus gerai, būsiu rinktinėje“

  
D. Motiejūnas“ „Jeigu viskas bus gerai, būsiu rinktinėje“ Donatas Motiejūnas nori šiais metais pagaliau prisijungti prie Lietuvos rinktinės.

Donatas Motiejūnas planuoja prisijungti prie Lietuvos ringtinės. Žinoma, jeigu palankiai susiklostys aplinkybės. Tai krepšininkas pareiškė duodamas interviu portalui basketnews.lt. Krepšininkas tikisi, kad jo nesustabdys nei traumos, nei kiti nemalonūs netikėtumai. Iki šiol jau du kartus iš eilės atstovauti Lietuvos rinktinei jam nepavyko dėl įvairių priežasčių.

„Kiekvieną kartą labai noriu atvykti į rinktinę. Iš manęs niekas neatims vienintelio dalyko – noro, kurį kasdien atsinešu į treniruotes ir su kuriuo dirbu. Stengiuosi išspausti iš savęs maksimumą ir tik taip žengti į priekį. Tik taip galiu kažką pasiekti, nes sustojęs – likčiau vidutinybe.
Žinoma, daug kas priklauso nuo traumų ir kitų veiksnių, tačiau jeigu neteks žaisti ir nebūsiu susižeidęs, aš net neabejoju, kad prisijungsiu prie komandos“, – basketnews.lt. sakė puolėjas.
 
Praėjusiais metais lietuvis debiutavo NBA ir atstovauja Hjustono „Rockets“ komandai. 22-ejų metų D. Motiejūnui už Atlanto sekasi vis geriau. Žiniasklaida praneša, kad šią savaitę jis rungtynes pradės būdamas „Rockets“ komandos starto penkete.
 
Lietuvos rinktinės planuose – 2013-ųjų Europos čempionatas, kuris vyks Slovėnijoje rugsėjo 4–22 dienomis. Lietuviai turnyrą pradės B grupėje kartu su Serbija, Makedonija, Latvija, Juodkalnija bei Bosnija ir Hercegovina.
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai