Tiesa.com   |   2015-12-02

D. Motiejūnas grįžta!

  
D. Motiejūnas grįžta! D. Motiejūno itin laukia Hjustono klubo sirgaliai.

Donatui Motiejūnui laukimas baigėsi. NBA klubo Hjustono „Rockets“ ir Lietuvos rinktinės puolėjas grįžta į krepšinio aikštę po 8 mėnesius trukusios priverstinės pertraukos. 25-erių lietuvis visiškai pasveiko po nugaros traumos ir gavo gydytojų leidimą žaisti visa jėga.

Nugaros traumą D-Mo patyrė treniruotės metu kovo pabaigoje – dėl užspausto nervo prireikė operacijos. Gydytojai žaidėją netgi įspėjo dėl galimos karjeros pabaigos, todėl šis neskubino įvykių: kantriai stiprino nugaros raumenis, liejo prakaitą treniruočių salėse ir atliko daugybę metimų serijų.
Vis tik 213 cm ūgio kaunietis sugrįš į pasikeitusią komandą – jai jau nebevadovauja Kevinas McHale'as, todėl D. Motiejūnui iš naujo teks užsitarnauti minutes ant parketo. Tačiau tai padaryti gali būti ne taip sunku, nes „raketų“ dėlionėje akivaizdžiai kažko trūksta: vieni iš pretendentų iškovoti čempionų žiedus šiuo metu Vakarų konferencijoje užima vos 10 vietą – 7 pergalės ir 11 pralaimėjimų.
 
Kitas rungtynes Hjustono klubas žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkus. Įrodinėti savo vertę reikės dar ir dėl to, kad kol D. Motiejūnas gydėsi traumą, „Rockets“ nusprendė nerizikuoti ir nepratęsė su juo sutarties. Pasirašyti naują kontraktą abi pusės galės nuo liepos 1 dienos, kai D-Mo taps apribotuoju laisvuoju agentu.
 
Praėjusį sezoną D. Motiejūnas per 71 mačą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 29 minutes, per kurias pelnydavo po 12 taškų, atkovodavo po 5,9 kamuolio ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.
 
  

Žymos: Krepšinis, D. Motiejūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai