2013-02-02

D. Drogba ir M. Ballotelli keliasi į naujas komandas

  
D. Drogba ir M. Ballotelli keliasi į naujas komandas D. Drogba su Turkijos „Galatasaray“ pasirašė 18 mėnesių kontraktą.

Ilgai trukusi kova dėl futbolininko Didier Drogbos baigta. Jis keliasi į Turkijos „Galatasaray“ klubą. Apie tai pranešė pats klubas. Iki šiol puolėjas žaidė Londono „Chelsea“ ekipoje.

D. Drogba, kuris yra ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys, su „Galatasaray“ pasirašė 18 mėnesių kontraktą. Pranešama, kad turkai pralenkė kitas komandas, kurios irgi norėjo savo gretose matyti šį žaidėją. Žiniasklaida prieš kurį laiką skelbė, kad D. Drogbą įsigyti bandė Anglijos bei Italijos klubai, taip pat nenorėjo paleisti ir „Chelsea“.
Pasak „Galatasaray“ klubo direktoriaus Unalo Aysalo, dabar jie galės siekti aukštesnių tikslų, nes savo gretose turi tokio meistriškumo žaidėją kaip D. Drogbą. Pats žaidėjas taip pat teigia esąs laimingas, kad pasirašė gerą kontraktą ir atstovaus dideliam klubui.
 
Puolėjas per likusią sezono dalį uždirbs 2 milijonus eurų, o kito sezono metu jo alga šoktels iki 4 milijonų eurų. Taip pat futbolininkas gaus 15 tūkst. eurų už kiekvieną sužaistą mačą.
 
Naujienos iš Milano
 
„AC Milan“ klubas patvirtino gandus apie naująjį savo pirkinį. Jie 20 milijonų svarų sterlingų sumokėjo už „Manchester City“ puolėją Mario Balotellį.
 
M. Ballotelli su komandos draugais atsisveikino jau pirmadienį, o trečiadienį Milane pasirašė ketverių metų sutartį. 22-ejų metų Italijos rinktinės narys 2010-aisiais iš „Inter“ persikėlė į Mančesterio ekipą. Per šį laikotarpį „miestiečių“ gretose sužaidė 75 rungtynes ir pasižymėjo 30 kartų.
 
 
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai