Tiesa.com   |   2013-03-06

Čempionų lygoje nebeliko „Manchester United“ ir „Shachtar“

  
Čempionų lygoje nebeliko „Manchester United“ ir „Shachtar“ Nani gavus raudoną kortelę, „Manchester United“ ekipa nebeatlaikė „Real“ spaudimo.

Prasideda lemiamos kovos UEFA Čempionų lygoje. Čia kelią į ketvirtfinalius šią savaitę prasiskynė dvi komandos: Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“. Madrido ekipa vietą tolimesniame etape sau užsitikrino laimėjusi prieš „Manchester United“, o „Borussia“ – prieš Donecko „Šachtar“ klubą.

„Old Trafford“ stadione susitiko „Real“ ir „Manchester United“. Permainingose rungtynėse pirmieji įvartį praleido „Real“ žaidėjai, kai 48 min. kamuolys įskriejo į Diego Lopezo vartus. Tačiau greitai „Manchester United“ žaidėjų aikštėje liko tik dešimt, mat teisėjo sprendimu 56 min. iš aikštės buvo išvarytas Nani, kuris aukštai iškelta koja stabdė priešininką Alvaro Arbeloą.
Tuomet „Manchester United“ ir palūžo. Jie neatlaikė varžovų spaudimo, ir į jų vartus kamuolys skriejo 66 bei 69 min. Įvarčių autoriai atitinkamai: Luka Modričius ir Cristiano Ronaldo.
 
Kiek kitokios varžybos vyko tarp Dortmundo „Borussia“ ir Donecko „Šachtar“ klubų. Čia Dortmundo ekipa nesulaukė didelio pasipriešinimo ir namuose pasiekė įtikinamą pergalę 3:0 (2:0). Vokiečiai aikštėje padėtį kontroliavo visą dviejų kėlinių laiką, o įvarčius „Borussia“ komandai pelnė Santana Felipe (31 min.), Mario Goetze (37 min.) ir Jakubas Blaszczykowskis (59 min.).
 
Rungtynių rezultatai:
 
„Manchester United“ 1–2 Madrido „Real“ (pirmosios rungtynės – 1:1)
48' Sergio Ramos (į savo vartus)
66' Luka Modrič
69' Cristiano Ronaldo
57' Nani („Man United“) gavo raudoną kortelę
Dortmundo „Borussia“ 3–0 Donecko „Šachtar“ (pirmosios rungtynės – 2:2)
31' Santana Felipe
37' Mario Goetze
59' Jakub Blaszczykowski
 
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai