Tiesa.com   |   2016-10-12

BLKL pirmenybėse – neįtikėtinos dramos ir triuškinami rezultatai

  
BLKL pirmenybėse – neįtikėtinos dramos ir triuškinami rezultatai Akimirkos iš praėjusią savaitę vykusių rungtynių.

Praėjęs savaitgalis D. Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo tikrai karštas, nes Londono ir Wisbech grupėse buvo sužaisti net devyni susitikimai. Nors daugelis dvikovų baigėsi taip, kaip tikėtasi, tačiau čempionato favoritams dėl pergalių teko gerokai paprakaituoti.

SUGRĮŽIMAS. Po metų pertraukos į BLKL Didžiosios taurės turnyrą grįžo „Kyborgų“ (2-0) kolektyvas, kuris penktadienio vakarą be didesnio vargo rezultatu 95:47 palaužė čempionato debiutantus „Greenwitch Royals“ (0-3) atstovus.
Nugalėtojų komandos atstovas spaudai Rokas Janutėnas buvo labai laimingas: „Na, šiemet šiek tiek rimčiau pasižiūrėjome į sezono pradžią, kad neištiktų praeito sezono likimas. Kol kas nežaidžiame gerai, tačiau sukrito palankus tvarkaraštis, tad turime laiko įsibėgėti. Kito savaitgalio varžybos su LBC turėtų pasakyti daugiau apie mūsų pajėgumą.“
 
Tuo tarpu „Greenwitch Royals“ komandos vadovas Gintaras Staškus pridūrė: „Pirmiausia norime pasveikinti varžovus su pergale. Dėl pralaimėjimo, ir vėl pagrindinis dalykas, kalta rimtų varžybų patirties stoka. Pagerėjimo elementų po praeito pralaimėjimo LBC truputį matėsi, bet deja tai neatsispindėjo galutiniame rezultate. Esame nauja komanda ir žiūrime tik į priekį, džiaugiuosi už mūsų komandos žaidėjus, kad išlikome pozityvūs netgi po dviejų pralaimėjimų iš eilės.“
 
BE PERGALIŲ. Vos po kelių dienų „Greenwitch Royals“ krepšininkai stojo į dar vieną akistatą, kuomet sekmadienio vakarą egzaminavo „Credo“ (1-2) ekipą. Trečias bandymas ir vėl buvo nesėkmingas, tad BLKL naujokai atrankos etape liko nieko nepešę.
 
Pusantro kėlinuko aikštėje vyko rezultatyvi ir gana apylygė kova, kurioje nežymią persvarą turėjo „Credo“ vyrai.
Tačiau tuomet daugiau žaidybinės patirties ir jėgų turėję „kreditoriai“ pamažu ėmė tolti nuo varžovų, o lemiamą ketvirtį laimėję net 30:7 nuaidėjus finalinei sirenai šventė daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 110:71.
 
ATKAKLIAUSIOS LONDONE. Atkakliausiai Londono grupėje susiklostė „Artistų“ (1-1) ir „Lituanicos-2“ (1-1) komandų dvikova. Pastarajai ekipai pergalė būtų garantavusi vietą Didžiojoje taurėje, tačiau sekmadienio vakarą daugiau motyvacijos turėjo „Artistų“ kolektyvas šventęs sunkią pergalę rezultatu 69:62.
 
„Lituanicos-2“ komandos treneris Vilius Jastremskas dėkojo varžovams už vertingas pamokas: „Leidom „Artistams“ pabėgti rungtynių pradžioje ir tai buvo pagrindinė priežastis kodėl pralaimėjome. Beveik visi varžovai už mus yra žymiai stipresni fiziškai, o tą puikiai parodo pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių.“
 
„Džiaugiuosi, kad vaikinai nepasidavė ir pagaliau parodė charakterį bei kovodami sugebėjo panaikinti atsilikimą, tačiau pritrūko laiko. Sveikinu varžovus su pergale ir ačiū už puikias pamokas jaunimui.“
DVI SKIRTINGOS PUSĖS. Įpusėjus dvikovai „Žalia Balta“ (1-1) kolektyvas kiek netikėtai pirmavo
prieš „Seciro BC“ (2-0) atstovus rezultatu 41:32, tačiau antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojom.
 
Favorite laikyta „Seciro“ komanda po didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą į savo rankas, subombardavo varžovų krepšį ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 90:63.
51. Didžiausią pergalę šventė „Medelyno“ (1-1) atstovai net 51 taško skirtumu rezultatu 102:51 sumindė „LT BC“ (0-2) krepšininkus.
 
„LT BC“ komandos vadovas Paulius Jocys išdėstė nesėkmės priežastis: „Komanda susirinko po metų pertraukos ir turėjom tik keletą pilnaverčių treniruočių prieš pat sezono pradžią. Natūralu, kad antras rungtynes iš eilės pagrindinės bėdos yra tos pačios - tai prastas pataikymas ir didelis klaidų skaičius. Nėra malonu pralaimėti tokiu dideliu skirtumu, tačiau reikia pripažinti, kad varžovas šiandien buvo tiesiog stipresnis.“
 
ATKAKLIAUSIOS WISBECH. Reto grožio drama vyko Wisbech grupėje kur vyksta BLKL-Thames Windows kovos. Sekmadienio popietę vykusi akistata pasibaigė minimalia persvara, o „Fighters Boston“ (2-1) gana netikėtai parklupdė praėjusio sezono antrosios vietos laimėtoją „South Lyncs Dragons“ (1-1) ekipą.
 
Trečiojo kėlinuko pradžioje kovotojai turėjo 20 taškų persvarą (51:31), tačiau „Dragons“ sugebėjo pavyti varžovus ir priartėti iki minimumo. Maža to, likus sekundei „drakonai“ atsiliko vienu tašku ir metė dvi baudas, tačiau nė vienas metimas nepasiekė tikslo, o netrukus nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė „Fighters Boston“ atstovų pergalę rezultatu 80:79.
KITI WISBECH REZULTATAI. Trečią pergalę iš eilės iškovojo Wisbech grupės čempionės titulą ginanti „Kubus United“ (3-0) ekipa šeštadienį rezultatu 98:73 palaužę „Wisbech Wizards“ (1-1) atstovus.
Dviejų Peterborough miestelių komandų akistatoje pranašesni buvo „Vyčio“ (1-1) krepšininkai rezultatu 89:83 įveikę „Odd Socks“ (1-2) ekipą.
 
Pirmąją pergalę sekmadienį iškovojo BLKL-Thames Windows debiutantė Peterborough BC „Tauro“ (1-1) ekipa be didesnio vargo rezultatu 73:52 palaužusi „Spalding Devils“ (0-3) atstovus.
SAVAITĖS MVP. Naudingiausiu savaitės krepšininku tapo Arnas Maziliauskas iš „Kubus United“ ekipos, dvikovoje su „Wisbech Wizards“ komanda pelnęs 32 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 45 naudingumo balus.
  

Žymos: BLKL, Krepšinis Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai