Tiesa.com   |   2014-10-17

BLKL finišavo pirmasis ratas

  
BLKL finišavo pirmasis ratas “Medelynas” (raudoni marškinėliai) patyrė skaudų pralaimėjimą.

Savaitgalį buvo sužaistos trejos Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) rungtynės, kurios užbaigė pirmojo turo kovas. Didžiausią pergalę šventė „Anykščių BC“ ekipa, nepasigailėjusi „Medelyno“ atstovų, o dramatiškiausiai susiklostė „Saurum“ ir „Sparta BC“ komandų akistata, kurią vos dviejų taškų persvara laimėjo pirmoji ekipa. Įtikinamą pergalę šventė praėjusio sezono vicečempionai „Klevo“ krepšininkai, įveikę „Kauno BC“ atstovus.

Daugiau intrigos. Verta pažymėti, jog antrąjį BLKL savaitgalį buvo krepšinio aikštelėse buvo nepalyginamai daugiau intrigos. Jei prieš savaitę nugalėtojai savo varžovus triuškino vidutine 35,2 taškų persvara, tai šįkart pergalės vidutiniškai buvo pasiektos „vos“ 15 taškų skirtumu.
Įdomu tai, jog pirmąjį savaitgalį net trys komandos pelnė 87 taškus bei pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą. Šįkart daugiausiai taškų pelnė solidžiausią pergalę šventę „Anykščiai BC“ varžovams įridenę 81 tašką.
 
(Ne)nugalimi
 
Kol kas sėkmingiausia turnyro komanda galima vadinti „Saurum“ (2-0) ekipą, kuri sekmadienį šventė jau antrąją pergalę iš eilės ir įsitvirtino A grupės viršūnėje.
 
Tiesa, verta pažymėti, jog antroji pergalė buvo kur kas sudėtingesnė. „Saurum“ puikiai pradėjo rungtynes ir gana greitai įgijo septynių taškų persvarą (17:10), tačiau jau netrukus „Sparta BC“ ekipa atsigavo ir įpusėjus dvikovai buvo priekyje.
 
Po didžiosios pertraukos vyko itin nuožmus mūšis. Abi komandos beveik visą laiką žengė koja kojon, o nuaidėjus finalinei sirenai sunkią pergalę šventė „Saurum“ ekipa įveikusi varžovus rezultatu 52:50.
 
Sėkmingas startas
Niekas neabejojo, jog praėjusios sezono sidabro laimėtojai „Klevo“ krepšininkai vėl žais Didžiosios taurės turnyre. O sėkmingas pirmenybių startas tarsi patvirtino šį teiginį.
 
Vicečempionai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame ketvirtyje pasiuntė „Kauno BC“ vyrus į lengvą nokdauną (27:11). Nors kauniečiai sugebėjo atsitiesti bei kovojo iki pat susitikimo pabaigos, galiausiai įtikinamą pergalę rezultatu 74:62 šventė „Klevo“ ekipa.
 
Nesusikoncentravę
 
Solidžiausią savaitgalio pergalę šventė „Anykščių BC“ kolektyvas rezultatu 81:50 įveikęs „Medelyno“ atstovus. Puikią sportinę formą jau sezono pradžioje demonstruojantys anykštėnai triuškinamą persvarą įgijo jau pirmoje susitikimo dalyje, tad po didžiosios pertraukos jiems teliko sutvarkyti formalumus.
 
Pasibaigus dvikovai „Medelyno“ komandos vadovas Vilius Jastremskas pernelyg nesielvartavo ir išdėstė nesėkmės priežastis: „Trūko kelių pagrindinės sudėties žaidėjų taip pat rungtynes pradėjome nesusikoncentravę ir nesugebėjome sustabdyti kelių varžovų lyderių, kuriuos labai puikiai pažįstame. Tai tik pirmos rungtynės, tad pernelyg nenusimenam ir dirbsime toliau, kad toks tragiškas žaidimas nesikartotų“.
 
  

Žymos: Krepšinis Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai