Tiesa.com   |   2013-03-02

„Barcelonai“ Ispanijos čempionatas baigtas

„Barcelonai“ Ispanijos čempionatas baigtas Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo lemiamose rungtynėse pelnė du įvarčius.

Futbolo aistruolių dėmesys šią savaitę buvo nukrypęs į Ispaniją. Ten vyko vienos svarbiausių rungtynių – Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalio atsakomasis mačas, kuriame susitiko „Barcelona“ ir Madrido „Real“ komandos.

„Barcelona“ ekipai, žaidusiai namuose, teko pralaimėjimo kartėlis. Katalonai nepademonstravo kovinės dvasios, ir Madrido „Real“ žaidėjai juos įveikė be didesnių pastangų 3:1.
Madrido „Real“ komandoje įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Cristiano Ronaldo (13-ą ir 57-ą min.). Pasiųsti kamuolio į priešininkų vartus nepraleido progos prancūzas Raphaelis Varane'as (68-ą min.). Mačui baigiantis, 89-ą minutę „Barceloną“ galutinai sugniuždė Jordi Alba.

Tokio rezultato užteko eliminuoti katalonus iš tolimesnės kovos. Mat sausį vykusiose rungtynėse Madride šioms komandoms sužaidus lygiosiomis 1:1, „Real“ futbolininkai pusfinalyje šventė bendrą pergalę 4:2 ir pateko į čempionato į finalą.

Žymos: Futbolas, Sportas