Tiesa.com   |   2013-07-19

„Barcelona“ pardavė perspektyviausią futbolininką pasaulyje

  
 „Barcelona“ pardavė perspektyviausią futbolininką pasaulyje Thiago Alcantara paliko Katalonų klubą, su kuriuo užaugo, ir dabar žais Miuncheno „Bayern“.

Futbolo klubas „Barcelona“ pardavė savo auklėtinį Miuncheno „Bayern“ klubui. Apie sandorį, kurio vertė 25 milijonai eurų, oficialiai paskelbta šią savaitę. Tai reiškia, kad Thiago Alcantara oficialiai tapo jau „Bayers“ komandos nariu.

T. Alcantara laikomas vienu perspektyviausių futbolininkų visame pasaulyje, todėl toks katalonų klubo žingsnis nustebino ne tik „Barcelonos“ gerbėjus, bet ir visus sirgalius. Labai gali būti, kad prie tokio sprendimo prisidėjo ir buvęs „Barcelona“ strategas Pepas Guardiola, kuris nuo šios vasaros styguoja „Bayern“ vienuolikę.
T. Alcantara su „Barca“ buvo nuo 14 metų, o prie pagrindinės komandos prisijungė 2009-aisiais. Tų metų kovą jis sužaidė debiutines rungtynes. Katalonijos klube jis sužaidė 100 mačų, per kuriuos pelnė 11 įvarčių, atliko 20 rezultatyvių perdavimų.
 
T. Alcantara – ne vienintelis Miuncheno komandos pirkinys. Komandą sustiprino saugas Mario Goetze, kuris iki tol žaidė „Borussia“ klube, ir vidurio gynėjas Janas Kirchoffas iš „Mainz“.
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai