2013-04-11

„Barcelona“ nubaudė teisėją

  
„Barcelona“ nubaudė teisėją „Barcelona“ ir „Paris Saint-Germain“ mače buvo nusižengta taisyklėms

Pirmosiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Barcelona“ ir „Paris Saint-Germain“ ekipų klydęs vokietis Wolfgangas Starkas šiame sezone turnyro rungtynėms neteisėjaus, pranešė portalas fcbarcelona.lt.

Tokį sprendimą priėmė antradienį posėdžiavęs UEFA arbitražo techninis komitetas, kuriam vadovauja italas Pierluigi Colina.
Kaip pranešė žiniasklaida, komitetas nustatė, kad Paryžiuje vykusiame mače tarp komandų „Paris Saint-Germain“ ir „Barcelona“ ekipų W. Starkas ir jo asistentai padarė tris grubius taisyklių pažeidimus, kurie suteikia teisę taikyti vokiečiui tokią drausminę sankciją – šiame sezone daugiau neleisti teisėjauti Čempionų lygos varžybose.
 
Taip pat teigiama, jog teisėjas nesustabdė žaidimo, kai po susidūrimo ant vejos gulėjo Javieras Mascherano ir Jordi Alba. Taisyklės numato, kad tokiu atveju, kai du vienos komandos žaidėjai negali rungtyniauti dėl laikinų sveikatos problemų, rungtynės turi būti sustabdytos.
 
Be to, W. Starkas liepė palikti aikštę ne tik J. Mascherano, kuriam prireikė komandos medikų pagalbos, bet ir J. Albai, nors šiam papildoma gydytojų apžiūra nebuvo reikalinga. Vėliau abu futbolininkai rungtyniauti grįžo į aikštę žengdami nuo galinės linijos, nors taisyklėse aiškiai numatyta, kad aikštę laikinai palikę žaidėjai į ją privalo grįžti nuo šoninės linijos.
 
 
  

Žymos: Futbolas, Barselona

Komentarai

Naujausi straipsniai