Tiesa.com   |   2013-08-19

Baigėsi Trakuose vykęs pasaulio jaunių irklavimo čempionatas

Baigėsi Trakuose vykęs pasaulio jaunių irklavimo čempionatas Šiemet Lietuvos jaunieji irkluotojai daug pergalių neiškovojo.

Trakuose vykusiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate Vytautas ir Andrius Lapatiukai liko ketvirti. Lietuvos irkluotojų laikas - 6 min. 33,00 sek.

Sonata Petrikaitė ir Roberta Navickaitė dviviečių porinių valčių klasėje užėmė 8-ąją vietą. Sportininkės B finale užėmė 2-ą vietą, distanciją įveikusios per 7 min. 16,60 sek.
Lietuvos vaikinų įgula – Jonas Mockevičius, Petras Poškus, Jurgis Jurgilevičius, Mantas Muliuolis, Saulius Ilonis, Gediminas Girdvainis, Mantas Malakauskas, Tautvydas Vaitkūnas ir Dovydas Donskis – aštuonviečių valčių su vairininku klasės B finale finišavę per 6 min. 4,10 sek. užėmė 6-ą vietą. Galutinė lietuvių vieta čempionate – 12-a.

Keturviečių porinių valčių klasėje varžęsi Armandas Kelmelis, Dovydas Nemeravičius, Linas Bernotas ir Lukas Virganavičius bendroje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą. Įgula 2 km ilgio distanciją įveikė per 6 min. 11,17 sek.

Viktorija Senkutė merginų vienviečių valčių klasės D finale užėmė 3- ąją vietą, jos laikas 8 min. 13, 50 sek. Jos vieta čempionate – 21-a.

Vaikinų vienviečių valčių klasėje startavęs Paulius Merkys čempionate likos 23-ias. D finale sportinikas finišavo per 7 min. 27.08 sek. ir liko 5-as.
E finale 4-oje pozicijoje finišavo dviviečių valčių be vairininko klasėje varžęsi Povilas Stankūnas ir Tomas Rakauskas. Lietuvos atstovai distanciją įveikė per 7 min. 19,63 sek., galutinėje savo valčių klasės rikiuotėje liko 28-i.

Žymos: Sportas, Vanduo, Lietuva