2019-09-09

Atsisveikinimas su Kinija: Lietuva – Dominikos Respublika

  
Atsisveikinimas su Kinija: Lietuva – Dominikos Respublika
© FIBA
Lietuvos rinktinės krepšininkai

Visus šansus patekti į pasaulio čempionato ketvirtfinalį jau praradę Lietuvos krepšininkai stoja į paskutinę kovą Kinijoje.

Dvi skaudžias nesėkmes iš eilės patyrusių Dainiaus Adomaičio auklėtinių kelyje – lygiai toms pačioms Prancūzijos ir Australijos komandoms nusileidusi Dominikos Respublikos rinktinė.
Lietuviai viltis tęsti kelionę link medalių prarado po pralaimėjimo prancūzams, kai daug atgarsio sukėlusias rungtynes pralaimėjo 75:78. Prieš tai šalies nacionalinė komanda 82:87 nusileido ir australams.
 
Savo ruožtu dominikiečiai, pirmajame etape kiek netikėtai iš tolesnės kovos eliminavę vokiečius, prancūzams ir australams nusileido skirtingose rungtynėse – Prancūzijos rinktinės jie buvo sutriuškinti net 56:90, o australams kibo į atlapus ir pralaimėjo tik 76:82.
 
Šios rungtynės turėtų paskutinėmis, kuriose prie komandos vairo stovi D. Adomaitis. Strategas dar vakar po Lietuvos rinktinės treniruotės atskleidė savo sprendimą trauktis iš vyriausiojo trenerio pareigų vos pasibaigus planetos pirmenybėms.
  

Žymos: Krepšinis, Kinija, Lietuvos rinktinė, rungtynės, pasaulio čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai