Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-09-14

Žinomas aktorius paviešino savo šokiruojančią dienotvarkę

  
Žinomas aktorius paviešino savo šokiruojančią dienotvarkę
© S Pakhrin nuotr.
Aktorius laikosi griežto režimo.

Aktorius Markas Wahlbergas garsėja turintis vieną griežčiausių sveikos gyvensenos ir sporto režimų Holivude. Pasidalijęs savo iki smulkmenų sudėliota dienotvarke, jis įrodė, kad dėl savo kūno jis iš tiesų labai sunkiai dirba.

Savo 10,6 mln. sekėjų aktorius paviešino nuotrauką, kurioje – jo dienotvarkė. Vyro diena prasideda 2.30 val. nakties. Nubudęs jis 30 minučių meldžiasi ir medituoja. Apie 3.15 val. M. Wahlbergas pusryčiauja, o po to 47 metų aktoriaus laukia net 95 minučių trukmės treniruotė.
Po treniruotės, kuri baigiasi maždaug 5.30 val. ryto, vyras suvalgo specialiai subalansuotą užkandį, kuris, sprendžiant iš aktoriaus instagramo paskyros, dažniausiai yra baltymų kokteilis. Po karšto dušo vyras apdovanoja save pusvalandžio golfo sesija, po kurios aktoriaus laukia rytinis užkandis.
 
Laiku, kai daugelis dar tik keliasi, M. Wahlbergas savo kūną panardina į šalčio kamerą, kurioje temperatūra nukrenta iki –200 laipsnių Celsijaus. Jomis profesionalūs sportininkai naudojasi norėdami sustiprinti treniruočių poveikį.
 
Sušilęs M. Wahlbergas vėl užkandžiauja. Dažniausiai tai būna daug baltymų turintis patiekalas, aktoriui suteikiantis energijos visai dienai. Po daugiau nei 2 valandas trukusių susitikimų, darbo reikalų tvarkymo ir bendravimo su šeima aktorius pietauja. Nepaisant neįprasto ryto, tai įvyksta maždaug 13 val.
 
Po to atsidavęs keturių vaikų tėvas pasitinka vaikus iš mokyklos ir mėgaujasi paskutiniu užkandžiu. Įrodydamas, kad poilsiui laiko nėra, M. Wahlbergas pradeda paskutinę dienos treniruotę. Maždaug 16 val. jis atlieka įvairius jėgos ir pasipriešinimo pratimus, kurių metu susidariusį prakaitą žinomas vyras po dušu nuplauna 17 val.
 
Diena baigiasi šeimos vakariene ir bendravimu po jos. Tiesa, aktorius į lovą gulasi gerokai anksčiau nei daugelis eilinių žmonių. Laikydamasis griežtos dienotvarkės, į sapnų karalystę Markas pasineria 19.30 val. Tai suprantama, juk po kelių valandų jis kelsis horizonte dar nepasirodžius saulei ir vėl pradės viską iš naujo.
View this post on Instagram

No days off. #330amclub #4amclub @performinspired

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on

 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: aktorius, režimas, darbotvarkė

Komentarai

Naujausi straipsniai