tiesa.com   |   2018-09-08

Žinomam aktoriui pateikti kaltinimai

  
Žinomam aktoriui pateikti kaltinimai
© Troy flickr.

Amerikiečių aktoriui Vince'ui Vaughnui pareikšti kaltinimai dėl vairavimo apsvaigus ir atsisakymo būti patikrintam alkotesteriu, penktadienį paskelbė pareigūnai.

Kaltinimai komedijos „Slėpkit pamerges!“ (Wedding Crashers) ir serialo „Tikras detektyvas“ (True Detective) žvaigždei pateikti „po to, kai jis (anksčiau šią vasarą) buvo sustabdytas prie blaivumo tikrinimo posto Manhatan Biče“, sakoma Los Andželo apygardos prokuroro pareiškime.
Po birželį įvykusio incidento 48-erių aktoriui tai pat bus pareikšti kaltinimai dėl „atsisakymo paklusti policijos pareigūnui arba leisti atlikti patikrinimą“, nurodė prokuroro biuras.
 
Anot įstaigos, abu kaltinimai nagrinėjami kaip baudžiamasis nusižengimas, taigi, jeigu jo kaltė bus įrodyta, V. Vaughnui gali tekti praleisti už grotų iki 360 dienų.
 
Aktorius stos prieš teismą rugsėjo 10-ąją ir išklausys jam oficialiai pareikštus kaltinimus.
 
V. Vaughnas šią savaitę dalyvavo Venecijos filmų festivalyje. Ten jis pristatė savo naujausią dramą apie policijos piktnaudžiavimą „Dragged Across Concrete“, kuriame suvaidino kartu su Melu Gibsonu ir Jennifer Carpenter.
 
 
  

Žymos: aktorius, kaltinimai, Vince Vaughan

Komentarai

Naujausi straipsniai