Tiesa.com   |   2018-12-05

Žinoma britų rašytoja rusiškai sukritikavo „Brexit“

  
Žinoma britų rašytoja rusiškai sukritikavo „Brexit“
© Flickr
Autorė niekada nebijojo viešai išsakyti nuomonės

Knygų apie Harį Poterį autorė J. K Rowling, žinoma dar ir dėl to, kad nebijo viešai pasisakyti įvairiomis politinėmis ir socialinėmis temomis, šį kartą sukritikavo „Brexit“ šalininką Aaroną Banksą ir apkaltino jį turint ryšių su Rusija po to, kai jis ją pavadino „pretenzinga“, rašo Rbth.com.„Stengiuosi per daug nesureikšminti „Brexit“, tačiau kaskart išėjus iš rašymo kambario įsijungiu naujienas, kuriose vis daugiau nesąmonių“, - rašė ji.
„Rašymo kambarys! Ar gali būti labiau pretenzinga?“ – atsakė A. Banksas.
 
Viskas prasidėjo nuo to, kai rašytoja tviteryje sukritikavo Theresą May už tai, kad ši nekreipė dėmesio į žmonių prašymą surengti naują balsavimą. Po šio pareiškimo A. Banksas J. K Rowling pavadino pretenzinga, o tai iššaukė naują reakciją. Tiesa, knygų autorė į „Brexit“ šalininko žinutę atsakė rusiškai.
 
Teisinga, tikriausiai iš anksto patikrinta, rusų kalba J. K Rowling apkaltino vyrą demonstruojant neteisingą įvaizdį ir tai, kad šis „kuklus vyras“ savo pinigus leidžia „prabangiems pietums su įtartinai turtingais rusais“.
 
Tviterio naudotojai beveik pamiršo viską apie britų politiką ir, kaip įprasta, visą dėmesį sutelkė į dvi socialiniuose tinkluose svarbias asmenybes, tačiau labiausiai į A. Banksą, kuris, rodos, nusprendė pagalbos kreiptis į savo „rusiško kraujo turintį sūnų“, kad šis patikrintų tikruosius rašytojos rusų kalbos įgūdžius.
„Ar naudojai burtų lazdelę o gal „Google Traslate“, kad šią žinutę išsiųstum iš savo rašymo kambario, mano rusiško kraujo turintis sūnus sako, kad tai neturi jokios prasmės“, - rašė jis tviteryje.
 
Tačiau, pasirodo, rašytojos rusų kalbos žinios buvo neblogos. Jos pusėn stojo kai kurie Britaniją paliekantys rusai.
 
O ką apie tai manote jūs?
 
  

Žymos: J. K. Rowling, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai