Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-07-20

Žinoma atlikėja prakalbo apie sunkią ligą

  
Žinoma atlikėja prakalbo apie sunkią ligą
© donbo7011 flickr.
M. Williams (kairėje) išdrįso prabilti apie sunkią ligą.

Grupės „Destiny’s Child“ narė Michelle Williams pati kreipėsi į specialistus ir atsigulė į psichiatrinę ligoninę, praneša užsienio naujienų portalai.

Ligoninėje netoli Los Andželo 37-erių dainininkė gydosi depresiją. TMZ.com skelbia, jog ten ji praleido jau kelias dienas.
M. Williams ir anksčiau yra užsiminusi apie psichologines problemas. Spalį ji apie tai kalbėjo duodama interviu TV laidai „The Talk“ ir atskleidė, kad yra mąsčiusi net apie savižudybę.
 
„Ilgą laiką nesupratau, kas su manimi vyksta. Maniau, tai yra brendimo pasekmė. Kentėjau jau nuo to laiko, kai man buvo 13-15 metų. Tuo metu nežinojau, kaip tai pavadinti. Ir tada viskas pasiekė blogiausią tašką. Man tapo taip tamsu ir sunku, kad norėjau iš čia ištrūkti“, – pasakojo Beyonce kolegė.
 
M. Williams pasakoja, jog apie blogas mintis bei depresiją buvo pasakojusi ir savo grupės vadybininkui Mathew Knowlesui (Beyonce tėčiui), tačiau šis atšovė: jūs ką tik pasirašėte multimilijoninį kontraktą, išvykstate į koncertus, ko čia depresuoti?
 
„Na, tuomet pamaniau gal tikrai tiesiog esu pervargusi“, – pasakojo M. Williams.
 
 
ŠALTINIS:delfi.lt
  

Žymos: Muzika, Depresija, Destiny child

Komentarai

Naujausi straipsniai