tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-10

Žinoma aktorė pažėrė kritikos kunigaikštienei

  
Žinoma aktorė pažėrė kritikos kunigaikštienei
© Keira Knightley facebook

Aktorė Keira Knightley viešai pasipiktino Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton elgesiu iškart po vaikų gimimo. Pagimdžiusi visus tris savo vaikus, praėjus vos kelioms valandoms po jų pasirodymo šiame pasaulyje, Kate, rankose laikydama naująjį sosto įpėdinį, šalia ligoninės durų pozuodavo fotografams. Šie iš anksto labai kruopščiai suplanuoti pasirodymai žiniasklaidos atstovams gerokai įsiutino žinomą kino žvaigždę.

Kaip teigia portalas Eonline.com, savo knygoje „Feminists Don‘t Wear Pink (And Other Lies)“ aktorė parašė laišką savo 3 metų dukrai, kuriame sukritikavo K. Middleton ir tai, kaip ji elgėsi iškart po princesės Charlotte gimimo. Rašinyje moteris lygina savo ir kunigaikštienės gimdymus ir tai, kaip jos atrodė ir jautėsi po to.
„Iš ligoninės ji išėjo po gimdymo praėjus vos septynioms valandoms, nepriekaištingu makiažu ir avinti aukštakulnius. Tokį žmogų nori matyti pasaulis. Slėpk. Slėpk mūsų skausmą, mūsų suplėšytus kūnus, tekančias krūtis ir siautėjančius hormonus. Atrodyk gražiai, atrodyk stilingai, nerodyk vargo, Kate“, – rašė Keira.
 
K. Knightley nuomone, kitos moterys neturėtų sekti kunigaikštienės pavyzdžiu, nes aktorė nori normalizuoti nelabai patrauklią gimdymo realybę: „Po kovos su mirtimi ir gyvybe praėjus septynioms valandoms, po to, kai buvo atvertas tavo kūnas ir pasirodė verkianti, kraujuota gyvybė. Nerodyk, nepasakok. Nestovėk ten su savo dukrele ir nepozuok būriui vyrų fotografų. Tai vyksta kiekvieną dieną, tad nereikėtų to išaukštinti.“
 
Atvirai išsakyti nuomonę panorusi K. Knightley savo skaitytojams priminė, kad Kate pavaizduotas gimdymas tikrai neatitinka realybės: „Mano batuose – po vakar dienos likęs amniotinis skystis. Jie dvokia. Prisimenu kraują, smirdančius skysčius, vėmimą, siūles. Prisimenu savo kovos vietą, tą kovos lauką ir pulsuojančią gyvybę.“
 
Alfa.lt primena, kad britų aktorė K. Knightley su vyru Jamesu Rightonu augina trejų metų dukrą.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Kate Middleton, Keira Knightley

Komentarai

Naujausi straipsniai