Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-09-28

Žinoma aktorė kovojo su vėžiu

  
Žinoma aktorė kovojo su vėžiu
© Facebook nuotr.
Žinoma moteris pasirįžo pripažinti savo ligą.

Aktorė, kurią daugelis pamena dėl vaidmens seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“, Marcia Cross didžiuojasi įveikusi klastingą ligą – vėžį. Dar šio mėnesio pradžioje žinoma moteris tarp gerbėjų sukėlė tikrą sumaištį, kai socialiniame tinkle papasakojo apie sveikatos problemas.

„Džiaugiuosi likusi gyva, tačiau liūdžiu, kad netekau plaukų. Vos vieno centimetro ilgio plaukai atrodo labai keistai. Ar dar kas nors dėl vėžio neteko plaukų? Pasikalbėkime“, – rašė ji instagrame.
Netrukus moters gerbėjai ir žinomi draugai, tokie kaip Lori Loughlin, Kelly Rutherford ir Brenda Song, ėmė reikšti jai paramą ir Holivudo aktorei linkėjo kuo greičiau pasveikti.
Tiesa, daugelis sekėjų manė, kad M. Cross vis dar kovoja su išangės vėžiu. Tačiau moteris paaiškino, kad ji sėkmingai baigė gydymą. „Apgailestauju, kad mano įrašas nebuvo aiškus. Jau nebesergu vėžiu. Man viskas gerai. Buvo sunki kelionė, tačiau dabar esu sveika, laiminga ir dar labiau džiaugiuosi gyvenimu nei bet kada anksčiau. Iš visos širdies dėkoju už jūsų meilę“, – rašė ji.
 
Tiesą sakant, Marcia prisipažino besidžiaugianti priėmusi sprendimą apie savo sveikatos problemas pasidalyti su kitais. Tai padariusi ji ne tik sulaukė labai daug malonių, šiltų ir pasveikti linkinčių žinučių, paramos iš senų draugų, bet ir jaučiasi gerokai laisvesnė.
 
„Po to, kai pasidalijau savo nuotrauka, kurioje aš be plaukų, ir vos galėjau surinkti žodžius „vėžys“ ir „nuplikimas“, jaučiuosi išlaisvinta ir esanti savimi. Neklausinėjau, kaip ir kodėl toks paprastas gestas man suteikė tiek daug jėgos gyvenime, bet dėkojau Dievui ir tiems, kurie mane paskatino judėti į priekį ir nieko neslėpti. Tikrai nesitikėjau sulaukti tiek daug dėmesio ir gerų žodžių. Dar kartą dėkoju už jūsų meilę ir už tai, kad pasidalijote savo istorijomis“, – socialiniame tinkle rašė M. Cross.
 
Daugelis šią moterį prisimena iš serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“, kuriame Marcia atliko Bri Van de Kamp vaidmenį. 56 metų moteris 2006-aisiais susituokė su Tomu Mahoney, o po metų pora susilaukė dvynukų Savannah ir Eden. Žurnalui „People“ žinoma aktorė prisipažino, kad pastojo dirbtinio apvaisinimo būdu.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Vėžys, Aktorė, Nusivylusios namų šeimininkės

Komentarai

Naujausi straipsniai