tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-06

Vyras įtariamas S. Grafininos nužudymu turi naujų planų

  
Vyras įtariamas S. Grafininos nužudymu turi naujų planų
© Nigelis West facebook

Sandros Grafininos nužudymu įtariamas Nigelas Macaulay-West imasi naujos veiklos – netrukus vyras atidarys kavinę.

Kaip socoaliniuose tinkluose rašė N. Westas, pagrindinė jo verslo idėja yra sukurti kavinę iš dviaukščio autobuso.
„Kodėl autobusas? Nes tai yra pigiau ir leidžia nuolat keisti lokaciją. Tokia idėja suteikia daugiau laisvės ir galimybių rasti užsakovus. Tiems, kurie negali keliauti, bet turi puikių idėjų, nekyla jokių sunkumų. Kavinė gali keisti lokaciją, todėl galima iš bet kur dirbti“, – rašė N. Westas.
 
Vyras su užsidegimu dalijosi ateities planais. „Pirmajame aukšte bus įrengtas plotas prekybai, virtuvė ir vieta, kur bus galima gauti informacijos, mokomosios literatūros. Pirmas aukštas bus puiki vieta norintiems pailsėti ir greitai užkąsti.
 
Antrajame aukšte – stalo žaidimų kavinė, kur žmonės galės valgyti, leisti laiką žaisdami stalo žaidimus. Čia bus galima naudotis internetu. Planuojame įrengti ir lauko staliukus“, – savo idėją pristatė britas.
 
Pasak N. Westo, veiklos kavinėje tikrai netrūks – vyras planuoja organizuoti specialius renginius, tokius kaip vaikų klubas, laimės ir gerovės kursai, filmų naktys ar sporto užsiėmimai.
 
Alfa.lt primena, kad Liepos 19 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai paskelbė be žinios dingusios 28 metų Sandros Grafininos paiešką. Rugpjūčio pradžioje dingimo byla buvo perkvalifikuojama į nužudymą, o vieninteliu įtariamuoju tapo S. Grafininos sutuoktinis N. Macaulay-West.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Sandra Grafinina, Nigelis Westas

Komentarai

Naujausi straipsniai