Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-31

Virtuvės šefas J. Oliveris leistų savo vaikams valgyti greitojo maisto restoranuose

  
Virtuvės šefas J. Oliveris leistų savo vaikams valgyti greitojo maisto restoranuose
© Facebook nuotr.

Visame pasaulyje žinomas kulinaras Jamie Oliveris paaiškino, kodėl savo vaikams leistų valgyti greitojo maisto restoranuose, tokiuose kaip „McDonald‘s“, rašo portalas Telegraph.co.uk.

42 metų vyras neseniai pristatė planą, kaip Jungtinėje Karalystėje bent kiek sumažinti nutukusių žmonių skaičių ir padėti jiems išmokti maitintis sveikiau, jis taip pat siūlo drausti jaunesniems nei 18 metų žmonėms įsigyti energinių gėrimų ir padidinti cukraus mokestį. J. Oliveris taip pat ne kartą viešai teigė, kad mėsainiai nėra tinkami vartoti žmonėms.
Tačiau pasiteiravus kulinaro, ką jis darytų, jei jo vaikai, kurių net penki, pasakytų, kad eina su draugais į greitojo maisto restoraną, jis atsakė: „Atvirai? Jei jie tikrai norėtų ten eiti, leisčiau, kadangi 95 proc. viso laiko mes juos maitiname pakankamai sveikai. Jei jie nori atsigaivinti gazuotu gėrimu, tegu, nes namuose mes jų neturime. Šiuo klausimu griežtesnė būtų mano žmona. Ji tikriausiai nesutiktų, tačiau juk vaikai yra vaikai ir jie tikrai ras būdų, kaip pasmaguriauti.“
 
Vėliau vienas garsiausių virtuvės šefų J. Oliveris patikslino, kad net patys jo vaikai, dukros Poppy (16), Daisy (15) ir Petal (9) bei sūnūs Buddy (7) ir Riveras (1) tikriausiai patys nesirinktų pietauti nesveiko maisto restoranuose.
 
„Kadangi žinau, jog namuose jie maitinasi sveikai, yra prižiūrimi, tikrai neuždrausčiau jiems su draugais suvalgyti picą ar mėsainį“, – tęsė jis.
 
Pristatydamas planą, kuriuo J. Oliveris siekia sumažinti nutukusių žmonių skaičių Didžiojoje Britanijoje, jis tikino, jog nedraudžia vartoti gazuotus gėrimus, valgyti greitai paruošiamą ir riebų maistą, tačiau teigė, kad jiems turėtų būti jaučiamas saikas.
„Jei padėtume žmonėms išmokti sveikai maitintis, jie tikrai galėtų retkarčiais pasivaišinti mėsainiu ar gazuotu gėrimu ir tai jiems nepakenktų. Svarbiausia yra atrasti balansą, tai kartojau jau ne kartą“, – sakė kulinaras.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Greitas maistas, Jamie Oliver

Komentarai

Naujausi straipsniai