Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-27

T. Swift padarė kilnų darbą, gerbėja liko priblokšta

  
T. Swift padarė kilnų darbą, gerbėja liko priblokšta
© Instagram

Visame pasaulyje žinoma atlikėja Taylor Swift dar kartą įrodė, kad tikrai myli savo gerbėjus. Socialiniame tinkle pamačiusi pagalbos prašančios Sadie Bartell žinutę, Taylor nusprendė į ją atsiliepti.

„Sveiki. Labai jaudinuosi tai rašydama. Jei galite, prašau, padėkite mano šeimai ir melskitės už ją. Niekada to nedariau, tačiau man tikrai reikia jūsų pagalbos“, – rašė Sadie, prašanti padėti surinkti pinigų jos sunkiai sergančiai mamai, jau trečius metus iš eilės nepabundančiai iš komos.
Pasak socialiniame tinkle paviešintos žinutės, Sadie mama turėjo opą, kuri trūko ir pradėjo kraujuoti. Dėl deguonies trūkumo sutriko jos smegenų veikla, vėliau jos buvo pažeistos. Šiuo metu Sadie ir jos artimieji mama Lauriann rūpinasi namuose.
 
„Esu laiminga, galinti padėti savo mamai, džiaugiuosi aprūpindama savo šeimą, tačiau pastaruoju metu darosi vis sunkiau“, – teigė ji.
 
Komos būsenos šiuo metu esančiai moteriai reikalinga nuolatinė priežiūra. Būtent dėl to Sadie interneto tinklalapyje sukūrė anketą, skirtą rinkti aukas mamai išlaikyti. Tikslą, kuris yra net 15 tūkst. dolerių, pasiekti padėjo atlikėja T. Swift. Sužinojusi apie Sadie ir jos artimuosius ištikusią bėdą, ji nusprendė jai padėti ir paaukojo 15 500 dolerių.
 
Po to, kai T. Swift išpildė didžiausią merginos troškimą, feisbuke Sadie papasakojo, ką jai reiškia toks žinomos atlikėjos gestas.
„Tie, kurie mane pažįsta, žino, kad esu didelė Taylor Swift gerbėja. Jos dainos ir ji pati man padėjo ištverti sunkiausias akimirkas. Nežinau, kur būčiau, jei ne ji. Nežinau, kaip išreikšti tai, kiek daug man reiškia bet kokia žmonių pagalba. Ji tapo šviesa tunelio gale“, – rašė Sadie.Tačiau tai ne pirmas kartas, kai žinoma dainininkė padeda savo gerbėjams. Dar šio mėnesio pradžioje T. Swift susitiko su aštuonmečiu Jacobu Hillu. Autizmu sergančiam berniukui atlikėja paaukojo 10 tūkst. dolerių. Už juos Jacobui bus nupirktas pagalbinis šuo.
 
„Ji nematė, kad mano sūnus – neįgalus, – apie susitikimą su žvaigžde pasakojo Jacobo mama. – Ji priklaupė ant kelių, pažvelgė Jacobui į akis, pasisveikino ir padėkojo, kad jis atėjo į jos koncertą.“
 
Liepą atlikėja vieno miestelio policijos pareigūnams, ugniagesiams- gelbėtojams ir kitų skubių tarnybų darbuotojams padovanojo bilietus į savo koncertą.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Taylor Swift, auka

Komentarai

Naujausi straipsniai