Tiesa.com   |   2017-02-04

Sudužusių širdžių čempionai

  
Sudužusių širdžių čempionai
© Facebook nuotr.
Garsenybės su vienu partneriu ilgai netveria.
Jeigu T. Swift juos keis dabartiniu tempu, tai greitai ne tik pasivys, bet ir pralenks B. Pitt‘ą.

Jeigu reikėtų išrinkti garsenybes, kurios dėl naujų santykių dėmesį atkreipia taip pat dažnai, kaip ir dėl skyrybų, turėtumėme du favoritus. Širdis dažniausiai daužo (savo – taip pat) Hollywoodo aktorius Brad’as Pitt’as ir atlikėja Taylor Swift.

la pora?
53 metų B. Pitt‘o gyvenime moterų netrūko, suskaičiuota 18 jo partnerių, su kuriomis santykiai truko trumpiau ar ilgiau. Ir sąrašas nėra baigtinis, nes, žinia, B. Pittas vėl yra vienišas. Na, bent jau taip jis teigia viešai.
 
O jo glėbyje buvo tokios Hollywoodo garsenybės kaip Demi Moore, Claire Forlani, Gwyneth Paltrow, Thandie Newton, Gina Davies, Christina Applegate ir dar visas pulkas gražuolių, kurios paprastam mirtingajam – nepasiekiamos.
 
Dukart vedė. Kai 2000-aisiais metais privačioje vestuvių ceremonijoje jis sumainė žiedus su aktore Jennifer Aniston, visas pasaulis sutuoktinius vadino tobula pora, tiesiog partnerių etalonu. Iki 2005 metų, kai B. Pittas filmavimo aikštelėje sutiko Angelin’ą Jolie.
 
Sulig šios pažinties pradžia pasibaigė jo santuoka su Jennifer. Skyrybos įvyko tais pačiais metais. O B. Pittas ir A. Jolie vėl buvo vadinama tobula pora – gražūs, turtingi, rūpestingi tėvai, o kai 2014 metais savo ilgalaikę draugystę įtvirtino santuoka, šią porelę stebintys gerbėjai patyrė katarsį – ak, kokia meilė, kokia tobulybė…
2016 metų rudenį meilės neliko nė kvapo, vedybų liudijimo – irgi, šį dokumentą pakeitė skyrybas skelbianti teismo nutartis.
 
O B. Pittas jau peršamas su žavia prancūze Marion Cotillard. Tiesa, kol kas šie santykiai vadinami gandais.
 
Bet kokiu atveju, B. Pittas šarmo dar turi, kišenėje – apie ketvirtis milijardo JAV dolerių, o moterų aplink taip pat apstu.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
Mergina trims mėnesiams
 
Apie 240 milijonų JAV dolerių vertinamas ir atlikėjos Taylor Swift turtas. Tačiau tai ne vienintelis jos panašumas į B. Pittą. Šias garsenybes sieja ir svajonių partnerio statusas, ir netrumpas mylimųjų sąrašas.
Tiesa, jeigu T. Swift juos keis dabartiniu tempu, tai greitai ne tik pasivys, bet ir pralenks B. Pitt‘ą. Už jį kone perpus (27 metai) jaunesnė dainininkė per septynerius metus jau pakeitė devynis vaikinus, su kiekvienu iš jų ištvėrė vos kelis mėnesius, ne ilgiau.
 
Priešingai nei B. Pittas, ji nesivaiko žvaigždžių. Na, nebent Harry Stylesas ir „One Direction“, bet ši draugystė užtruko vos mėnesį.
 
Paskutinė jos „auka“ – Tomas Hiddlestonas, su garsenybe jausmų viešai neslėpęs nuo 2016-ųjų birželio, o jau rugsėjį išsiskyręs. T. Swift pernai daug koncertavo ir sugebėjo tapti daugiausia uždirbusia muzikante – jos kišenę per metus papildė 170 mln. dolerių. Bet šie pinigai meilės neatnešė, šiuo metu amerikietė vaikino neturi.
 
Pirmą kartą T. Swift visuomenei savo partnerį pristatė būdama 18-os, tai buvo jos vienmetis aktorius ir dainininkas Joe Jonas.
 
Kada mergina ras tą vienintelį, iki grabo lentos – mįslė.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
  

Žymos: Brad Pitt, Taylor Swift, partneriai

Komentarai

Naujausi straipsniai