LNK   |   2013-04-15

Statkevičiui buitiniai dalykai tik trukdo

  
Statkevičiui buitiniai dalykai tik trukdo
© Facebook nuotr.
J. Statkevičius visą dėmesį skiria kūrybai.

„Jeigu nori pasiekti aukštumų, turi kažką aukoti, visus buitinius dalykus, košeles, šeimas ir niurzgėjimus. Negalėčiau turėti net šuns ar katės. Pats nevalgau, tad ta katė tuojau pat nudustų, nes jos nepašerčiau“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki” pasakojo dizaineris Juozas Statkevičius.

Kone kasdien dizainerio diena prasideda 7-8 valandą ryto, o baigiasi paryčiui – ketvirtą, o kartais ir penktą. Jis iki išnaktų kuria drabužius klientėms ar kostiumus spektakliams, kuriuos pagal kruopščius brėžinius vėliau siuva jo suburta komanda. Pasak Juozo, jo gyvenimas labai patogus. Jis negaišta laiko buičiai, todėl gali dirbti susikaupęs, neskaičiuodamas darbo valandų.
„Valgyti einu pas mamą. Ji visą laiką man ruošia maistą. Bet jau noriu, kad mama važiuotų atgal į Kauną, nes žiūriu, kad priauginėju svorio per tą mamos gerumą. Žinote kaip būna... suvalgyk tą, aną...“, – pasakojo J. Statkevičius.
Garsus vyras paneigė ir daugelio įsivaizdavimą, esą jis gyvena prabangoje. „Gyvenu 54 kvadratinių metrų bute, Aušros vartų gatvėje. Daugiau man tiesiog nereikia. Tiesa, turiu dar vieną butą. Jį gavau dovanų kaip padėką iš vieno verslininko“,– pasakojo Juozas.
 
  

Žymos: įžymybės, Mada

Komentarai

Naujausi straipsniai