tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-31

„Spice Girls“ sugrįžimo nebus

  
„Spice Girls“ sugrįžimo nebus
© wikipedia.com
Prie grupės neketina prisidėti Mel C ir Victoria Beckham.

Grupės narė Melanie Chilston, gerbėjams žinoma kaip Mel C arba Sporty Spice, žurnale „Love“ išspausdino laišką, kuriame išdėstė priežastis, kodėl ji neprisidės prie buvusių grupės narių, nutarusių vėl susiburti draugėn.

Ji prisipažino, jog šių metų pradžioje buvo susitikusi su likusiomis grupės narėmis ir aptarė koncertinio turo galimybę, bet po tokių susitikimų Mel C „priėmė sunkų sprendimą neprisidėti prie likusių merginų.“ Kiek anksčiau apie tai, jog nekoncertuos su Geri, Emma ir Mel B pranešė ir Victoria Beckham.
 
Pasak Mel C, jai yra skaudu nuvilti gerbėjus, tačiau priimdama spredimą ji klausėsi savo širdies balso. Pasak moters, šiais metais buvo ypač daug spėliojimų, apie „Spice Girls“ sugrįžimą, mat šiais metais sukanka 20 metų nuo jų pirmojo hito „Wannabe“ pasirodymo, atnešusio penkioms iki tol nežinomoms merginoms pasaulinę šlovę. Mel C rašė: „Ar yra kažkokia taisyklė, jog visos senos grupės turi atsikurti? Kodėl mes negalime gyveti toliau ir būti prisimenamos dėl praeities pasiekimų?“ Pasak jo, grupės didžiausias pasiekimas buvo pasirodymas 2012 metų Londono Olimpinėse žaidynėse, o dabar laikas gyventi toliau.
 
Dainininkė po penkerių metų pertraukos ruošiasi išleisti naująjį savo solinį albumą.
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Pasaulio žvaigždės, Spice Girls, sugrįžimas

Komentarai

Naujausi straipsniai