Tiesa.com   |   2012-10-10

Šokių projektą paliko E. Vitulskienė

  
Šokių projektą paliko E. Vitulskienė E. Vitulskienei palikus „Kviečiu šokti“ į projektą nebegalės grįžti Merūnas.

LNK šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ palikusi Erika Vitulskienė neatsigauna po patirto smūgio. „Šiandien atėjo emocijų cunamio banga. Net sekmadienio vakarą nesijaučiau taip prastai, kaip dabar“, – sakė Erika.

Liūdniausia tai, kad ji konkurse šoko ne už save, o už savo vyrą, operos solistą, Merūną Vitulskį, išvykusį į gastroles. „Labiausiai gaila Merūno partnerės Ievutės. Ji tokių šokių prigalvojo! Ruošėsi Merūno grįžimui, net lankė baletą. O aš ėmiau, ir pavariau! Paskutinis pasirodymas – ir su trenksmu išėjau“, – emocijų neslėpė Erika, sekmadienį iš komisijos gavusi prastus balus ir iškritusi iš šou.
Pasak moters, ji labai gailisi savo ašarų eteryje. „Po apsiraudojimo per tiesioginę transliaciją pasipylė Merūno žinutės, paguodos žodžiai. O draugų tiek paskambino ir priminė apie save, kad supratau: jeigu nori dėmesio, tai televizijoje apsiverk“, – ironijos neslėpė operos solisto žmona.
 
Erika tikisi, kad Merūnas dar sugrįš ant „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ parketo, galbūt tada, kai žiūrovai balsuos už iškritusias poras – ji labai nori, kad vyras dar patirtų šokio malonumą.
 
„Gal daug kas mane pasmerks, kad nesu už savo vyrą, bet aš norėčiau, kad LNK šokių projektą laimėtų Katažina. Ji to verta. Taip, kaip praėjusį sezoną nugalėtojų vardo buvo verta Irena Starošaitė“, – kalbėjo iš LNK šokių konkurso iškritusi Erika Vitulskienė.
 
 
  

Žymos: Merūnas Vitulskis, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai