Tiesa.com   |   The New York Post   |   2015-05-15

Snoop Doggas – neabejingas populiariam serialui

  
Snoop Doggas – neabejingas populiariam serialui Snoop Doggas prisipažino „Sostų karus“ žiūrintis dėl istorinių priežasčių
Reperis tvirtino „Sostų karus“ žiūrintis dėl istorinių priežasčių.

Amerikiečių reperis Snoop Doggas atskleidė, kad itin populiarų serialą „Sostų karai“ jis žiūri tik dėl „istorinių priežasčių“.

43-ejų atlikėjas ir dainų autorius tvirtino esantis didžiulis serialo gerbėjas ir kuriantis dainą serialo muzikos įrašų rinkiniui. „Kuomet mane pakvietė sukurti garso takelį, pasijutau labiau nei pagerbtas. Aš tikrai mėgstu šį serialą“, - atlikėjas sakė laikraščiui „The New York Post“.
„Būčiau parašęs ir už dyką, tačiau kai jie dar ir pinigų pasiūlė, pasakiau, velniop, pradedam!“, - pridūrė Snoop Doggas.
 
Reperis tvirtino „Sostų karus“ žiūrintis dėl istorinių priežasčių: „Žiūriu dėl istorinių faktų, nes noriu suprasti, kaip buvo sutvertas šis pasaulis prieš tai, kai jame atsiradau aš. Man patinka aiškintis, kaip mes iš tų laikų atsidūrėme šiuose ir lyginti skirtumus tarp senovės ir dabarties“.
 
Paklaustas, kokių istorinių faktų iki šiol išmoko, reperis nevyniodamas žodžių į vatą, atsakė: „Tas karalius vis dar valdo, nepaisant to, kad jis „suknisa“ reikalus kiekviena pasitaikiusia proga!“.
 
Seriale prieš keletą metų kviestas vaidinti kitas dainininkas Edas Sheeranas, taip pat išreiškė savo susižavėjimą kūriniu: „Vis netyla kalbos, kad aš būčiau tinkamas aktorius keletui scenų, o tai būtų tikrai nuostabu. Bet kiekvieną kartą, kai jie filmuoja Jungtinėje Karalystėje, aš būnu išvykęs į turą. Tačiau šiemet, regis, būsiu laisvas, todėl pabandysiu nusifilmuoti“.
 
 
  

Žymos: Muzika, televizija

Komentarai

Naujausi straipsniai