Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-26

Richardui Bransonui mesti sunkūs kaltinimai

  
Richardui Bransonui mesti sunkūs kaltinimai
© R. Branson Facebook
Priekabiavimo skandale dar viena garsi pavardė.
Prisiartinęs prie A. Jenae tiesiog prigulė jai ant krūtinės, taip, kad milijonieriaus veidas tiesiog įsispraudė tarp jos krūtų.

Visą pasaulį supurtęs Holivudo seksualinio priekabiavimo skandalas paskandinęs ne vieną garsų aktorių ir prodiuserį persikėlė ir link verslininkų, Virgin Atlantic įkūrėjas, multimilijonierius kaltinamas seksualiai priekabiavęs prie dainininkės.

Teigiama, kad incidentas įvyko tuomet, kai R. Bransonas ir pritariamoji dainininkė Antonia Jenae dalyvavo viename privačiame vakarėlyje.
Esą vyras prieš išeidamas iš šventės norėjo su visais atsisveikinti, o prisiartinęs prie A. Jenae tiesiog prigulė jai ant krūtinės, taip, kad milijonieriaus veidas tiesiog įsispraudė tarp jos krūtų. Iš pradžių moteris nesureagavo ir liko nustebusi, o vakaro eigoje ji buvo labai nusiminusi ir niekaip negalėjo iš galvos išmesti to, kas įvyko.
 
Visgi, ši istorija į viešumą išlindo taip pat kaip ir visi kiti prieš tai aptarti skandalai, tik po keleto metų. Pats Virgin Atlantic įkūrėjas bet kokį priekabiavimą neigia.
 
  

Žymos: Priekabiavimas, milijonierius, Richardas Bransonas, Virgin Atlantic

Komentarai

Naujausi straipsniai