Tiesa.com   |   Eywitnes News   |   2017-04-10

Remontuodamas namus netoli Londono G.Clooney nustebino kaimynus dosnumu

  
Remontuodamas namus netoli Londono G.Clooney nustebino kaimynus dosnumu
© Facebook nuotr.
George’as ir Amal Clooney dvarą nusipirko už įspūdingą £7,5mln. sumą.

Šiuo metu George’as ir Amal Clooney gyvena laukimu. Pora ne tik laukiasi dvynių, tačiau vykdo ir kitą didžiulį projektą – remontuoja netoli Londono 2014-iais įsigytą dvarą.

Pasklidus kalboms, kad mažo ir tylaus Sonning kaimelio Berkšyro grafystėje gyventojai ne itin džiaugiasi staiga prasidėjusiomis £12,5 mln. vertės statybomis, intensyviu judėjimu bei visą dieną sklindančiais garsais, George’as Clooney ėmėsi skubių veiksmų įsiteikti naujiesiems kaimynams.
Norėdamas kaimynų atsiprašyti už triukšmą, 55-erų aktorius pasiūlė ne tik pinigines kompensacijas, tačiau ir prabangias atotogas statybų metu.
 
Kaip teigė portalas „Eywitnes News”, George’o ir Amal Clooney artimiems kaimynams Johnui ir Clare Grove’ams pasiūlė £45 tūkst. kompensacija ir atostogos Corfu saloje prabangiame viešbutyje.
 
Tuo metu neseniai vykusiame renginyje, kuriame George’as Clooney gavo apdovanojimą, apie savo 39-erių žmoną aktorius sakė: „Nėra dienos, kuriai praėjus aš nesididžiauočiau, kad esu tavo vyras. Nekantrauju dėl mūsų kartu praleistos ateities, o ypač artimiausių mėnesių. Labai tave myliu”.
 
  

Žymos: Namai, George Clooney, Amal Clooney

Komentarai

Naujausi straipsniai