Tiesa.com, alfa.lt   |   2020-01-19

R. Pattinsonas papasakojo apie „Hario Poterio“ filmavimą: dėl vaidmens turėjau mesti mokslus

  
R. Pattinsonas papasakojo apie „Hario Poterio“ filmavimą: dėl vaidmens turėjau mesti mokslus
© facebook nuotrauka

Britų aktorius Robertas Pattinsonas pirmą kartą kino žiūrovams pasirodė daugiau nei prieš dešimtmetį, suvaidinęs vienoje populiariausių knygų ekranizacijų „Haris Poteris ir ugnies taurė“. Šiandien tarp ryškiausių Holivudo žvaigždžių atsidūręs vyras tikina, kad jo karjera prasidėjo atsitiktinai, o dėl jos teko paaukoti mokslus.

„People“ žurnalistams R. Pattinsonas pasakojo, kad, būdamas 17-os, privalėjo rinktis – ar toliau tęsti mokslus universitete, ar atlikti Cedrico Diggory vaidmenį filme apie Harį Poterį.
Pasirinkęs antrąjį variantą, R. Pattinsonas tikina padaręs vieną geriausių gyvenimo sprendimų. Šiandien didžiule šlove besimėgaujantis aktorius pasakoja, kad būtent vaidmuo populiariame filme jį įkvėpė siekti aktoriaus karjeros.
 
„Tai buvo ypatinga. Iki tol nesusimąsčiau apie aktoriaus karjerą, bet šis vaidmuo mane tiesiog įkvėpė to siekti“, – prisipažino 33 metų Holivudo žvaigždė. Jaukią filmo kūrimo atmosferą Robertas nostalgiškai prisimena iki šiol. Aktorius tikino, jog filmavimo aikštelėje sklandžiusi emocija buvo viena geriausių, kokias tik yra tekę patirti.
 
„Tai buvo labai jaukus darbas. Net ir lyginant su kitais filmais, kuriuose vaidinau, jie iš tolo neprilygsta tai atmosferai. Šiame filme vaidino vaikai ir jie ne tik mokėsi mokykloje, bet ir filmavimo aikštelėje. Kūrybinė grupė buvo apsišarvavusi kantrybe“, – sakė aktorius.Nors R. Pattinsonas vaidino tik viename „Hario Poterio“ filme, jis tapo dar vieno ypač populiaraus filmo „Saulėlydis“ veidu.
 
Po filmo pasirodymo kino teatruose pagrindinius aktorius užplūdo šlovė ir minios gerbėjų, su kuriomis nebuvo lengva susitvarkyti. Robertas atvirauja, kad tik dabar, kai jau nėra sekamas kiekvienas žingsnis, jis ir vėl pradėjo mėgautis gyvenimu.
„Dabar viskas vėl nuostabu, atrodo, kad gyvenimas stoja į savo vėžes. Visa ta „Saulėlydžio“ manija nėra tokia intensyvi. Dabar sutikę mane žmonės tiesiog dalijasi prisiminimais apie filmą. Tai labai miela“, – sako jis.
  

Žymos: Kinas, Haris Poteris, Saulėlydis, robert pattinson

Komentarai

Naujausi straipsniai