Tiesa.com   |   2018-09-13

Princui Charlesui įteiktas itin svarbus apdovanojimas apdovanojimas

  
Princui Charlesui įteiktas itin svarbus apdovanojimas apdovanojimas
© Wikimedia nuotr.
Princas Charlesas vadovauja daugiau nei 400 labdaros organizacijų.
Princas Charlesas vadovauja daugiau nei 400 labdaros organizacijų.

Princui Charlesui – bene populiariausiam britų karališkosios šeimos nariui – buvo įteiktas žurnalo GQ apdovanojimas, įvertinantis gyvenimo nuopelnus. Atsiimdamas prizą ant scenos, princas prisipažino iš pradžių manęs esantis įvertintas už stilių.

„Kai išgirdau, kad žurnalas GQ „Metų vyro“ apdovanojimuose nori man įteikti statulėlę, pagalvojau, kad jie tikriausiai suklydo. Maniau gausiantis apdovanojimą už madą. Šioje srityje esu lyg sustojęs laikrodis, tai reiškia, kad madingai ir stilingai atrodau tik kas 25 metus“, – sakė jis.
Supratęs, kad bus įvertintas ne jo stilius, o filantropinis darbas, princas Charlesas tęsė: „Labai smagu, kad esu taip pagerbtas. Galite tik įsivaizduoti, kad nėra nieko maloniau, nei matyti, kaip padedi keisti jaunų žmonių gyvenimus. Jei tik suteiki jiems galimybę, jei tik padedi išmokti pasitikėti savimi, transformuojami jų likimai.“
 
Princas vadovauja daugiau nei 400 labdaros organizacijų, susijusių su aplinkos apsauga, jaunimo gyvenimo kokybės gerinimu, maisto tiekimu, architektūra ir kitais dalykais. 1976-aisiais jis įsteigė „The Prince‘s Trust“ organizaciją, kuri jau padėjo daugiau nei 900 tūkst. jaunų žmonių gauti tinkamą išsilavinimą, mokymus ir darbą.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Princas Charles, Karališkoji šeima, Apdovanojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai