Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-21

Princas Philipas po avarijos vėl vairuoja ir nė neprisisegęs saugos diržo

  
Princas Philipas po avarijos vėl vairuoja ir nė neprisisegęs saugos diržo
© Pixabay.com

Praėjusį ketvirtadienį į avariją patekęs princas Philipas iš klaidų nepasimokė. Vos po kelių dienų Didžiosios Britanijos policijos pareigūnai garbaus amžiaus princui papriekaištavo dėl vairavimo neprisisegus saugos diržo.

Sekmadienį laikraščiuose išspausdintose nuotraukose matyti, kaip karalienės Elžbietos II vyras važiuoja po avarijos jam pristatytu nauju visureigiu „Land Rover Freelander“. Vyras užfiksuotas važinėjantis po privatų savo žmonos Sandringamo dvarą.
Būtent netoli šio dvaro praėjusį ketvirtadienį princas Philipas pateko į avariją, kai jo vairuojamas „Land Rover Freelander“ susidūrė su „Kia“ ir apsivertė. Pastaruoju važiavo dvi moterys ir devynių mėnesių kūdikis.
 
Avarija įvyko princui išvažiavus iš šalutinio kelio į judrų pagrindinį kelią.
 
Norfolko policijos atstovė pareiškė, kad tarnybai žinoma apie šeštadienį padarytas nuotraukas ir kad „vairuotojui buvo duotas atitinkamas patarimas“.
 
„Tai atitinka mūsų standartinį atsaką, kai mums pranešama apie nuotraukas, kuriose užfiksuotas tokio tipo nusižengimas“, – sakė policijos atstovė.
 
Per ketvirtadienį įvykusią avariją princas nenukentėjo, tačiau buvo labai išsigandęs, pasakojo praeivis, padėjęs jam išlipti iš automobilio.
 
„Kios“ keleivei lūžo riešas, o vairuotojai buvo supjaustytas kelis.
„Pagal standartinę procedūrą, kuri taikoma avarijoms, kai sužalojamas žmogus, incidentas bus ištirtas ir bus imtasi atitinkamų veiksmų“, – nurodoma penktadienį paskelbtame Norfolko policijos pranešime. Panašu, kad teisė vairuoti iš princo neatimta net laikinai.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Avarija, Karališkoji šeima, Princas, princas Philipas, monarchai

Komentarai

Naujausi straipsniai