Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-05-16

Prieš vestuves, Meghan Markle sulaukė dovanos iš Lietuvos

  
Prieš vestuves, Meghan Markle sulaukė dovanos iš Lietuvos
© Wikimedia nuotr.

Lietuvoje, Lenkijoje, Estijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Ukrainoje veikiančios gyvūnų apsaugos organizacijos „Tušti narvai“ (Open Cages) aktyvistai būsimajai Didžiosios Britanijos princo Harry žmonai Meghan Markle dovanojo prašmatnų dirbtinio kailio skraistę, norėdami, pasak organizacijos vadovų, „atsidėkoti karališkajai nuotakai už etiškos mados palaikymą ir pagirtinus principus“.

Amerikos televizijos žvaigždė, būsimoji princo žmona, jau kurį laiką garbstoma kaip įkvepiantis stiliaus pavyzdys: bet kuris įsimintinesnis aksesuaras ar drabužis, kuriuo pasipuošusi M. Markle pasirodo viešai, per kelias valandas nušluojamas nuo parduotuvių lentynų.
Nors karališkoji šeima – vis dar vieni stambiausių kailio pirkėjų visoje Jungtinėje Karalystėje, M. Markle ne kartą yra pabrėžtinai išreiškusi norą nedėvėti iš gyvūnų pagaminto produkto; iš dalies jos įtakai priskiriamas ir nacionaliniais britų mados namais laikomo „Burberry“ prekių ženklo sprendimas peržiūrėti ir iš naujo įvertinti savo kailio naudojimo politiką.
 
Iki vestuvių, prikausčiusių viso pasaulio dėmesį, likus vos kelioms dienoms, aktyvistai iš Lietuvos bei Lenkijos nutarė išreikšti pagarbą bei padėką gyvūnams draugiškai įžymybei išsiųsdami lenkų dizainerės Anetos Larysos Knap sukurtą prabangią smaragdinės spalvos dirbtinio kailio skraistę.
 
„Kaip matome, dirbtinis kailis – užtektinai prabangus net princesėms, ir nereikia nuskriausti jokio gyvūno“, – juokėsi „Tuščių narvų“ narė Gabija Enciūtė, Lietuvoje koordinuojanti mados kūrėjams skirtą programą „Prekyba be kailio“.
 
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.
 
 
VšĮ „Tušti narvai“ yra ne pelno siekianti gyvūnų teisių organizacija, įkurta Vilniuje 2014 metais. Mes vienijame žmones, kurie mano, jog reikia pagerinti fermos gyvūnų situaciją. Siekiame geresnės fermų gyvūnų apsaugos ir vartotojų teisės žinoti, kokiomis sąlygomis laikomi gyvūnai. 2016 metais susijungėme su Lenkijos gyvūnų teisių organizacija Otwarte klatki, o po kiek laiko prie mūsų naujos organizacijos Open Cages prisijungė Jungtinės Karalystės, Estijos ir Ukrainos gyvūnų teisių organizacijos.
 
 
 
  

Žymos: Meghan Markle, dovana, Tušti narvai

Komentarai

Naujausi straipsniai