Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-05-22

Prieš susipažindama su Harry, Meghan bandė į pasimatymą pakviesti britų „X faktoriaus“ nugalėtoją

  
Prieš susipažindama su Harry, Meghan bandė į pasimatymą pakviesti britų „X faktoriaus“ nugalėtoją
© facebook nuotrauka

Likus keliems mėnesiams iki lemtinga tapusios pažinties su princu Harry, Meghan Markle, kaip teigiama, užmezgė draugystę su „X faktoriaus“ nugalėtoju Mattu Cardle’u, kuri buvo bepradedanti tapti romantiška, rašo Metro.co.uk.

/>
Šiuo metu Meghan yra laimingai ištekėjusi už princo Harry ir mėnesio pradžioje su juo susilaukė pirmagimio Archie, tačiau atlikėjui Mattui, 2010-aisiais nugalėjus britiškajame „X faktoriuje“, artimi šaltiniai pasakojo, kad tada dar aktorė Meghan pirmoji parašė vaikinui žinutę, kai šis ją 2015-aisiais pradėjo sekti socialiniame tinkle „Instagram“.

Seriale „Kostiumuotieji“ vaidinusi M. Markle taip pat tapo M. Cardle’o sekėja, o po to parašė jam esanti „didelė jo darbų gerbėja“. „Mattas negalėjo patikėti, kad tokia Holivudo žvaigždė kaip Meghan žinojo, kas jis toks yra, tad sulaukęs tokio dėmesio jis jautėsi labai pamalonintas.

Juodu šiek tiek susirašinėjo, o vėliau Meghan pasiūlė jam susitikti“, – teigė Mattui artimas šaltinis ir pridūrė, kad tuo metu Meghan kaip tik buvo Londone. Tačiau M. Cardle’as tada turėjo mylimąją. Su Amber Hernaman romantiškus santykius puoselėjęs atlikėjas į aktorės žinutes nebeatrašė.

„Tarp jųdviejų gal ir galėjo atsirasti stipresnis ryšys, tačiau laikas tam nebuvo tinkamas. Jis neatsakė į paskutinę jos žinutę“, – tęsė šaltinis.

Tačiau Mattas nėra vienintelė garsi britų žvaigždė, su kuria susirašinėjo Meghan. 2013-aisiais buvusi aktorė britų žurnalistei atskleidė, kad jai dėmesį rodė futbolininkas Ashley Cole’as. Ji net svarstė priimti jo pasiūlymą nueiti į pasimatymą.

Prieš šešerius metus Meghan gyveno Jungtinėje Karalystėje. Tuo metu ji jau buvo gan žinoma aktorė. Tada žurnalistei Katie Hind M. Markle prasitarė, kad socialiniame tinkle „Twitter“ ją seka žinomas futbolininkas ir vis bando prikalbinti ją nueiti išgerti kavos.

Pasak žurnalistės, tąkart Meghan netgi paklausė jos patarimo, kaip reaguoti į futbolininko Ashley pasiūlymą. Meghan nebuvo tikra, ar tikrai to nori. Pasirodo, tuo metu kaip tik buvo praėję treji metai po futbolininko skyrybų su popmuzikos žvaigžde Cheryl Tweedy.

Rašoma, kad pora išsiskyrė dėl metų metus sklandžiusių gandų apie sportininko neištikimybę. Apie tai žurnalistė pranešė ir Meghan. „Ačiū, labai tai vertinu. Kai kurios mano draugės taip pat patarė prie jo nesiartinti. Manau, kad taip viską ir paliksiu“, – tada atsakė Meghan.
  

Žymos: Pramogos, Karališkoji šeima, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai