Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-12-09

Prabilo artima M Markle draugė

  
Prabilo artima M Markle draugė
© Instagram

Teniso žvaigždė Serena Williams prisiminė pokalbį su savo gera drauge Meghan Markle, šiuo metu su princu Harry laukiančią šeimos pagausėjimo. Sportininkė atskleidė, kad bendraujant su Sasekso kunigaikštiene pastaroji labiau domėjosi Serenos gyvenimu, o ne pasakojo apie tai, kaip jai sekasi atlikti karališkąsias pareigas ir laukti gimsiančio kūdikio.

pridūrė, kad draugė M. Markle nė kiek nepasikeitė, kai tapo karališkosios šeimos nare ir bene žinomiausia moterimi pasaulyje.
„Klausiu, kaip jai sekasi, o ji pirmiausia nori sužinoti apie mano gyvenimą. Liepiau Meghan baigti būti tokiai mielai. Tačiau tokia jau ji yra“, – portalui People.com pasakojo tenisininkė.
 
Pernai dukrelės Alexis Olympios susilaukusi tenisininkė taip pat negailėjo motiniškų patarimų greitai mama tapsiančiai Meghan.
 
Šių dviejų žinomų moterų draugystė užsimezgė 2010-aisiais, kai jos pirmą kartą susipažino per svarbiausias amerikietiškojo futbolo metų varžybas „Super Bowl“ Floridoje.
 
Anksčiau M. Markle yra prasitarusi, kad ji ir Serena vos tik susitikusios iškart tapo draugėmis.
„Mes fotografavomės, juokavome, žaidėme žaidimus ir tiesiog kalbėjome ne apie tenisą ar aktorystę, o apie mergaitiškus dalykus“, – sakė Sasekso kunigaikštienė.
 
Jau seniau buvo žinoma, kad šios dvi moterys – tikrai geros draugės. S. Williams su vyru Alexiu Ohanianu dalyvavo karališkosiose vestuvėse, be to, jos ne kartą yra užsiminusios, kad viena kitą be galo palaiko. Meghan stebi teniso čempionatų varžybas, kuriose žaidžia Serena, o pastaroji ne kartą jai yra padėjusi psichologiškai, davusi neblogų patarimų, tačiau kokių –neatskleidžiama, rašo Mirror.co.uk. Šiuo metu moterys daugiausia kalbasi apie vaikus ir nėštumus.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai