Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-07-14

Pirmą kartą istorijoje Miss pasaulis konkurse pasirodys transseksualė

  
Pirmą kartą istorijoje Miss pasaulis konkurse pasirodys transseksualė
© angelaponceofficial Instagram
Moteris tikisi laimėti.

Pranešama, kad konkurse Miss pasaulis pirmąkart dalyvaus transseksualė. Manoma, kad Ispanijos atstovė Angela Ponce taps puikiu pavyzdžiu transseksualiems vaikams, skelbiama eu.usatoday.com.

Ši gražuolė tikrai įeis į istoriją, nepaisant to, kaip jai seksis konkurse. 26-erių A. Ponce Ispanijoje vykusiame konkurse nugalėjo prieš dvidešimt kitų dalyvių. Nuo 2012-ųjų šiame konkurse leidžiama dalyvauti ir lytį pakeitusiems asmenims.
Tiesa, šių metų konkurso vieta vis dar nėra paskelbta, tačiau ispanė jau planuoja, kaip turėtų atrodyti jos pasirodymas. Konkurso rengėjai prognozuoja, jog ją turėtų itin palaikyti ir seksualinės mažumos.
 
Ji taip pat pridūrė, jog didžiausiu nuopelnu jai taps istorijos keitimas ir tai, kad savo dalyvavimu konkurse A. Ponce suteiks viltį kitiems transseksualiems asmenims gyventi normalų gyvenimą ir būti visuomenės dalimi.
 
Kad ir kaip būtų, ši dalyvė sulaukia ir nemažai kritikos iš konservatoriškos visuomenės dalies. Nemaža dalis internautų kritikuoja šį faktą ir sako, kad gilias tradicijas turintis grožio konkursas keičiasi ir šie pokyčiai nėra patys geriausi, o konkurse turėtų dalyvauti tik moterys.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
  

Žymos: Konkursas, Grožis, Miss Pasaulis, Transseksualai

Komentarai

Naujausi straipsniai