Tiesa.com   |   BNS   |   2017-05-31

Pippa Middleton su vyru medaus mėnesį leidžia Sidnėjuje

  
Pippa Middleton su vyru medaus mėnesį leidžia Sidnėjuje
© Facebook nuotr.

Neseniai susituokusi Didžiosios Britanijos princo Williamo svainė Pippa Middleton ir jos vyras Jamesas Matthewsas trečiadienį buvo pastebėti Sidnėjuje. Jaunavedžių porelė susikibę už rankų vaikštinėjo netoli garsiųjų Operos rūmų, o vėliau pastebėti sėdantys į vandens taksi paplaukioti po uosto rajoną.

Žavingoji pora šį mėnesį susituokė vienoje Anglijos kaimo bažnyčioje, dalyvaujant garsenybėms ir karališkiesiems asmenims, tarp jų – nuotakos seseriai Kembridžo kunigaikštienei Catherine ir jos vyrui princui Williamui.
P. Middleton, kuri vilkėjo juodai baltai dryžuotą suknelę iki kelių ir juodą megztuką, bei jos vyras finansininkas pamojavo praeiviams, o paskui įsėdo į vandens taksi, pranešė liudininkai.
 
„Jie atrodė labai įsimylėję ir nuolat meiliai žvilgčiojo vienas į kitą, net kalbėdamiesi su draugais“, - Australijos naujienų svetainei news.com.au pasakojo vienas atsitiktinis liudininkas.
 
Tekant saulei pora taip pat buvo pastebėti išsiruošę pabėgioti.
 
33 metų P.Middleton visame pasaulyje išgarsėjo per Williamo ir Kate vestuves 2011 metais pasirodžiusi su figūrą išryškinančia pamergės suknele.
Pasaulio žiniasklaidos dėmesys į ją vėl buvo nukrypęs gegužės 20-ąją, Šv. Morkaus bažnyčioje ramiame Inglfildo kaimelyje į vakarus nuo Londono, netoli Middletonų šeimos namų.
 
Jos vestuvėse taip pat dalyvavo abu Kate ir Williamo vaikai – princas George'as ir princesė Charlotte. Jie su šešiais kitais vaikais barstė gėles.
 
Taip pat dalyvavo princas Harry, tačiau tarp vestuvių svečių nesimatė jo širdies draugės, JAV aktorės Meghan Markle.
 
 
  

Žymos: Pippa Middleton, jaunavediai, James Matthews, medaus mėnuo

Komentarai

Naujausi straipsniai