tiesa.com, alfa.lt   |   2018-09-19

Pašlijo kunigaikštienės sveikata

  
Pašlijo kunigaikštienės sveikata
© fak jahu3 flickr.

Nors viešumoje matoma Sasekso kunigaikštienė visuomet šypsosi ir atrodo nepriekaištingai, už šio malonų pirmą įspūdį sudarančio šydo slypi rimtos problemos. Pasak portalo Closerweekly.com, cituojančio žurnalą „Star“, tik prieš keturis mėnesius karališkosios šeimos nare tapusios Meghan pečius užklupusios pareigos atsiliepė jos sveikatai, o tiksliau – moters svoriui.

Kunigaikštienei artimas šaltinis atkleidė, kad anksčiau maistą gaminti ir palepinti save kepsniu, gruzdintomis bulvytėmis, makaronais ir taure vyno mėgusi M. Markle dabar to beveik nebedaro, yra sau be galo griežta, dėl to jos svoris nukrito iki 45 kg. Nors moteris nėra labai aukšta – tik 1,70 m, net ir toks svoris jai yra per mažas ir ateityje gali tapti rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi.
Artimi M. Markle bičiuliai mano, kad itin įtempta dienotvarkė neigiamai veikia jos sveikatą ir gerovę. „Jos draugai galvojo, kad po vestuvių Meghan atsipalaiduos ir sulėtins tempą, tačiau ji nuolatos užimta karališkomis pareigomis ir savo žiniomis bei atsidavimu šeimai nori padaryti įspūdį karalienei“, – sakė šaltinis.
 
Žurnalui „Life & Style“ karališkosios šeimos šaltiniai patvirtino, kad tapus princo Harry žmona Meghan sveikatos būklė vis prastėja: „Jai slenka plaukai, nuo pirštų krenta žiedai. Ji labai myli Harry, tačiau, kai kalba pasisuka apie karališką gyvenimą, vis dažniau sau užduoda klausimą, kaip visa tai ištvers. Meghan dar niekada nesijautė tokia vieniša. Nors renginiuose ji nuolat šypsosi, už uždarų Kensingtono rūmų durų yra visiškai kitaip.“
 
Alfa.lt primena, kad buvusi aktorė prieš karališkąsias vestuves taip pat dailino figūrą. Per mažiau nei mėnesį, kaip rašo Express.co.uk, Sasekso kunigaikštienė, sveikai maitindamasi, lankydama jogą ir atlikdama kardiopratimus, atiskratė daugiau nei 10 kg. Daugeliui laikotarpis, per kurį moteris sulieknėjo, atrodo labai trumpas, tad netilo kalbos, ar tik Meghan nesiėmė drastiškų priemonių ir, pavyzdžiui, nebadavo.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Sveikata, Karališkoji šeima, Meghan Markel

Komentarai

Naujausi straipsniai