Tiesa.com   |   BNS   |   2018-05-15

Paskelbta šokiruojanti naujiena apie Meghan Markle ir princo Harry vestuves

  
Paskelbta šokiruojanti naujiena apie Meghan Markle ir princo Harry vestuves Būsimoji princo nuotaka tebėra artima savo išsiskyrusiems tėvams.
Tai itin asmeniškas momentas panelei Markle likus kelioms dienoms iki vestuvių, – sakoma rūmų pareiškime.

Meghan Markle tėvas nedalyvaus jos ir princo Harry vestuvėse šį savaitgalį, pirmadienį pranešė JAV žiniasklaida, o Kensingtono rūmai paprašė „supratimo ir pagarbos sunkioje situacijoje“.

Kaip pranešė apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ, neseniai paparacų nuotraukoms pozavęs Thomas Markle'as nusprendė nebelydėti dukters prie altoriaus Vindzoro pilyje, nes nenori, kad ji dėl jo atsidurtų nepatogioje padėtyje.
Be to, pranešama, kad jis pastarosiomis dienomis patyrė širdies smūgį.
Sužadėtinių oficialioji rezidencija Kensingtono rūmai nepatvirtino, kad Th. Markle'as vestuvėse nebedalyvaus, bet paskelbė pareiškimą, kuriuo užsimenama, kad ne viskas klostosi sklandžiai.
 
„Tai itin asmeniškas momentas panelei Markle likus kelioms dienoms iki vestuvių, – sakoma rūmų pareiškime. – Ji ir princas Harry vėl prašo supratimo ir pagarbos esant šiai sudėtingai padėčiai – taip pat ir dėl pono Markle'o .“
 
JAV aktorės tėvas anksčiau nepaisė rūmų prašymų laikytis diskretiškumo ir sutiko pozuoti paparaco fotosesijai.
 
Nuotraukos, kuriose jis matuojamas kostiumui ir žavisi būsimosios karališkosios poros nuotrauka savo kompiuteryje, buvo parduotos už 100 tūkst. dolerių, rašė bulvarinis leidinys „Daily Mirror“.
 
Th. Markle'ui artimas šaltinis, kurį citavo laikraštis, sakė, kad pozuoti nuotraukoms jį įtikino persekiojęs paparacas. Dabar nuotakos tėvas, pranešama, jaučiasi „kaip apgautas visiškas kvailys“.
 
Neapdairių žingsnių neišvengianti M. Markle šeima viešai skalbdama savo baltinius pridaro rūpesčių britų rūmininkams.
Būsimoji princo nuotaka tebėra artima savo išsiskyrusiems tėvams, bet kitiems giminaičiams dėl nepageidautinų barnių, nesaikingo alkoholio vartojimo ir net, vienu atveju, arešto, nebuvo leista dalyvauti gegužės 19-ąją įvyksiančiose vestuvėse.
 
Planuota, kad Los Andželo priemiestyje Vudland Hilse užaugusią M. Markle prie altoriaus palydės jos 73 metų tėvas – olandų ir airių kilmės Holivudo apšvietėjas. „Emmy“ apdovanojimą turintis vyras dabar mėgaujasi pensininko gyvenimu Meksikoje.
 
M. Markle 61 metų motina Doria Ragland yra jogos instruktorė ir klinikinės psichologijos specialistė.
 
  

Žymos: Vestuvės, Meghan Markle, karališkos vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai