Tiesa.com   |   BNS   |   2017-12-16

Paskelbta princo Harry ir Meghan Markle vestuvių data

  
Paskelbta princo Harry ir Meghan Markle vestuvių data
© REUTERS-Scanpix nuotr.

Didžiosios Britanijos princas Harry ir aktorė Meghan Markle tuoksis gegužės 19 dieną Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje, netoli Londono, penktadienį pranešė Kensingtono rūmai

rališkoji Didenybė Velso princas Harry ir p. Meghan Markle tuoksis 2018 metų gegužės 19 d. “, – sakoma poros oficialios Londono rezidencijos pranešime.
Apie 33 metų princo Harry ir kartą išsiskyrusios 36 metų aktorės, geriausiai žinomos iš pagrindinio vaidmens populiariame televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits), sužadėtuves rūmai pranešė praėjusį mėnesį.
 
Pasak princo atstovo spaudai Jasono Knaufo, prieš vestuves M. Markle bus pakrikštyta ir priims krikšto sutvirtinimo sakramentą. Ji taip pat ketina tapti Jungtinės Karalystės piliete ir atsisakyti dalyvavimo tarptautiniame labdaros projekte.
 
Šiuo metu pora gyvena Kensingtono rūmų valdose esančiame Harry name kartu su M. Markle biglių veislės šuniuku Guy.
 
Šv. Jurgio koplyčia yra princo Harry krikšto vieta, be to joje vyko daugybė karališkųjų vestuvių, ypač XIX amžiuje.
Anksčiau šį mėnesį sužadėtiniai pirmą kartą oficialiai kaip pora apsilankė Anglijos centrinėje dalyje esančiame Notingame, kuriame juos pasitiko šimtai žmonių.
 
M. Markle taip pat yra pakviesta švęsti Kalėdų kartu su karališkąja šeima karalienės Elizabeth II Sandringamo dvaro Norfolke, esančiame už 175 km į šiaurę nuo Londono.
 
Ji yra pirmoji sužadėtinė, pakviesta švęsti Kalėdas su karališkąja šeima.
 
  

Žymos: Princas Harry, Vestuvės, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai