Tiesa.com   |   2015-06-23

Pasaulis neteko žymaus kompozitoriaus

  
Pasaulis neteko žymaus kompozitoriaus
© Wikipedia nuotr.
Kompozitorius mirė tragiškoje lėktuvo katastrofoje.

Birželio 22 dieną, sudužo JAV Kalifornijos valstijoje, į Šiaurę nuo Santa Barbaros skridęs lėktuvas. Lėktuvo katastrofos metu rastas 61-erių Jamesas Hornerio kūnas.

Žymus kompozitorius, apdovanotas už muziką garsiausiems pasaulio filmams: „Titanikas“, „Avataras“, „Ateiviai“, iš pradžių buvo ieškomas kaip dingęs be žinios todėl, kad nors ir vieno variklio lėktuvo savininkas buvo pats kompozitorius, po katastrofos rasto kūno tapatybę dar buvo per anksti nustatyti.
Artimieji po tragiškos lėktuvo avarijos iš J. Hornerio negavo jokių žinių. Užsienio naujienų portalai patvirtino, kad rastas kūnas yra J. Hornerio. Socialiniuose tinkluose aktoriaus kolegos ir artimieji dalinosi mintimis apie įvykusią tragediją ir linkėjo kompozitoriaus šeimai stiprybės.
 
J. Hornerio karjera įgavo pagreitį dar 1982 metais. Kompozitorius dirbo su garsiausiais pasaulio filmų režisieriais: Stevenu Spielbergu, Jamesu Cameronu, Ronu Howardu, Georgu Lucu ir daugybę kitų. Jis buvo nominuotas aštuoniems „Oscaro“ ir laimėjo daugybę kitų apdovanojimų.
 
Dar būdamas gyvas J. Horneris teigė: „Mano darbas yra, kad kiekvieną filmo akimirką žiūrovas jaustų viską savo širdimi.“
 
 
  

Žymos: James Horner, Lėktuvo katastrofa

Komentarai

Naujausi straipsniai