Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-02

Pasaulis eina iš proto: per savaitę tai jau ketvirtoji įžymybė kuriam pareikšti kaltinimai priekabiavimu

  
Pasaulis eina iš proto: per savaitę tai jau ketvirtoji įžymybė kuriam pareikšti kaltinimai priekabiavimu
© D. Hoffman Facebook
Istorija į dienos šviesą iškilo po 32-jų metų.
Aktorius kalbėdavo apie savo seksualinę fantaziją, ką norėtų padaryti su mergina, o kartą netgi buvo palietęs jos užpakalį.

Visame pasaulyje žinomas aktorius Dustinas Hoffmanas turės rimtų nemalonumų. Jam pareikšti kaltinimai seksualiai priekabiavus prie septyniolikmetės.

Tiesa, visa ši istorija įvyko 1985 metais, tačiau moteris nusprendė prabilti tik dabar, praėjus daugiau nei 30-čiai metų po nusikaltimo.
Moteris teigia, kad ji dirbo asistente vienoje kino kompanijoje, kurioje aktoriumi vaidino tuo metu gerokai jaunesnis Dustinas Hoffmanas. Esą, tuo metu nepilnametė buvusi mergina iš vyro išgirsdavo užgauliojančias frazes apie jos seksualinę išvaizdą, aktorius kalbėdavo apie savo seksualinę fantaziją, ką norėtų padaryti su mergina, o kartą netgi buvo palietęs jos užpakalį.
 
Visgi, nors pats aktorius neprisimena, kad galėjo taip bjauriai elgtis su tuo metu dar vaiku buvusia mergina, bet visgi jis nuoširdžiai atsiprašė, jeigu jis savo elgesiu galėjo įžeisti paauglę.
 
Kodėl visos šios skandalingos ir aktorius skandinančios istorijos į dienos šviesą pradėjo lysti būtent dabar, praėjus ne vieneriems metams po incidentų, nėra aišku. Kalbama, kad šiomis istorijomis bandoma atitraukti dėmesį nuo kur kas svarbesnių, aplink mus vykstančių dalykų, kuriems skiriame mažiau dėmesio, kol nagrinėjame šiuos skandalus.
 
Šią savaitę tai jau ketvirtasis žinomas asmuo, kuriam pareikšti įtarimai seksualiniu priekabiavimu. Jau yra apkaltinti Harvey Weinstein, Jeremy Piven ir Kevin Spacey. Pastarasis panašu, kad turės daugiausiai bėdų, nes atsirado dar trys aktoriaus aukos. Negana to „Netflix“ vakar pranešusi, kad „Kortų namelio“ šeštasis sezonas bus paskutinis, šiandieną išplatino žinią, kad net ir šio, paskutinio sezono filmavimas yra sustabdomas neribotam laikui.
 
  

Žymos: Seksualinis priekabiavimas, Skandalas, aktorius, žvaigždė, Dustin Hoffman

Komentarai

Naujausi straipsniai