Tiesa.com   |   2017-09-29

Pamela Anderson sugraudino gerbėjus (VIDEO)

  
Pamela Anderson sugraudino gerbėjus (VIDEO)
© Pamela Anderson
Tokios jautrios akimirkos Pamelos gerbėjai dar nebuvo matę.
Hef buvo jos viso gyvenimo mokytojas, jos sielos draugas.

Visame pasaulyje puikiai žinomas modelis, aktorė Pamela Anderson savo socialiniame tinkle pasidalijo tokiomis jautriomis emocijomis, kad moters gerbėjai pradėjo lieti ašaras.

P. Anderson „Instagram“ pasidalijo įrašu, kuriame moteris nukreipusi į save vaizdo kamerą ir lieja skaudžias ašaras tardama „Sudie,Hef“. Tokiu būdu 50 metų P. Anderson atsisveikina su „Playboy“ įkūrėju palikusiu šį pasaulį.
Šalia šio įrašo moteris atvėrė širdį ir žaizdas, kurias paliko verslo magnato mirtis. P. Anderson prakalbo eilėmis, kad Hef buvo jos viso gyvenimo mokytojas, jos sielos draugas.
 
Po šeimos, šis vyras jai buvo svarbiausias. Jis visada skatino ją eiti į priekį, nieko nebijoti, nebijoti suklysti. Pasiimti iš ateities viską, ką tik pasiūlys likimas.
 
Moteris teigia, kad jis visada labai gražiai bendraudavo su jos vaikais. Įraše teigiama, kad „Playboy“ buvo P. Anderson karjeros pradžia ir jeigu ne Hef, ji nebūtų ten, kur yra dabar.
 
Tokios ir panašios mintys liejosi žinomam modeliui ir aktorei, kuri vis dar negali susitaikyti su itin skaudžiu praradimu.
P. Anderson ir H. Hefneris. Instagram nuotr. P. Anderson ir H. Hefneris. Instagram nuotr.
P. Anderson ir H. Hefneris. Instagram nuotr. P. Anderson ir H. Hefneris. Instagram nuotr.
  

Žymos: Mirtis, Karjera, Playboy, Pamela Anderson, žvaigždė

Komentarai

Naujausi straipsniai