Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-09-04

Paaiškėjo slaptas karalienės Elizabeth II hobis, dėl kurio ji net rengia pokylius

  
Paaiškėjo slaptas karalienės Elizabeth II hobis, dėl kurio ji net rengia pokylius Karalienė Elizabeth II.

Anglijos karalienė Elizabeth II ne kartą pabrėžė, kad ji turi dvi silpnybes. Abi jos susijusios su gyvūnais – žirgais ir mielais šuneliais korgiais. Monarchė, kaip ir jos proanūkė princesė Charlotte, mėgsta laiką leisti šių gyvūnų apsuptyje.

Pasirodo, kad karalienė turi dar vieną hobį. Ir jis gerokai skiriasi nuo anksčiau paminėtų. 92-ejų Elizabeth II ne ką mažiau už gyvūnus mėgsta šokius. Tiesa, kartais pajudėti karalienė mėgsta ne pagal bet kokią muziką.
Princo Philipo žmonai labai patinka škotų liaudies šokiai. Pajudėti ji kviečia ir savo vyrą. Be to, monarchės meilė šiems šokiams yra tokia stipri, kad ji Balmoralio pilyje kasmet rengia specialius pokylius. Į šią šventę karalienė pakviečia visus savo kaimynus, darbuotojus, taip pat vietinės bendruomenės atstovus.
 
„Karalienė labai domisi žirgais. Jai taip pat patinka ilgi pasivaikščiojimai bei laikas, praleistas su mylimais šunimis. Kiek mažiau žinomas jos pomėgis – škotų liaudies šokiai. Kiekvienais metais, kai ji laiką leidžia Balmoralio pilyje, kaimynams, pilies darbuotojams ir vietinės bendruomenės nariams monarchė surengia pokylį, žinomą kaip „Gillies Ball“, – rašoma karališkosios šeimos tinklalapyje.
 
Portalui Ok.co.uk artimi karalienės šaltiniai atskleidė, kad, vos tik atsiduria šokių aikštelėje, Elizabeth II visiškai atsipalaiduoja ir ima energingai judėti į ritmą. Tai patvirtino ir šalies vadovės pusseserė ledi Elizabeth Arson.
 
Nesupraskite klaidingai, karalienei patinka klausyti ir populiariosios muzikos. Mėgstamiausia karalienės daina – grupės „ABBA“ kūrinys „Dancing Queen“.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Karalienė Elžbieta II, princas Philipas, hobis

Komentarai

Naujausi straipsniai