Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-23

Nuotraukos atskleidė neįtikėtiną princų Harry ir Philipo panašumą: atrodo lyg dvyniai

  
Nuotraukos atskleidė neįtikėtiną princų Harry ir Philipo panašumą: atrodo lyg dvyniai
© Tiesa.com fotomontažas
Princas Harry – tikra senelio princo Philipo kopija.

Princas Harry – tikra senelio princo Philipo kopija. Savaitgalį socialiniame tinkle paplito prieš keletą dešimtmečių daryta Anglijos karalienės vyro, princo Philipo, fotografija, kurioje jis be galo panašus į dabartinį Sasekso kunigaikštį, su žmona Meghan Markle laukiantį šeimos pagausėjimo.

Šį senelio ir anūko panašumą pastebėjo fotografas Chrisas Jacksonas. Vienoje nuotraukoje pavaizduotas prancūziško žurnalo „Match“, išleisto 1957-aisiais, viršelis, o kitoje – princas Harry karališkajame ture po Australiją. Be to, abu karališkosios šeimos atstovai fotografijose dėvi baltos spalvos karines uniformas.
„Nors šiomis dienomis monarchija yra apibūdinama kaip labai moderni, būtent tokios istorinės nuotraukos primena apie amžius besitęsiančias tradicijas, vienijančias karališkąją šeimą“, – po daug dėmesio sulaukusia fotografija rašė C. Jacksonas.
 
 
 
Šiuo metu po Australiją keliaujantys princas Harry ir Meghan sulaukia vis daugiau dėmesio. Ypač jo padaugėjo pranešus apie būsimą šeimos pagausėjimą. Ši žinia labai pradžiugino karališkosios poros gerbėjus visame pasaulyje. Nors poros dienotvarkė yra suplanuota iki smulkmenų, ateinančias keletą dienų Meghan nedalyvaus oficialiuose susitikimuose ir renginiuose.
 
„Ji ilsisi namuose. Nėštumas daro savo“, – atsakė princas, kai jo buvo paklausta, kodėl dviračių sporto atstovų medalių teikimo ceremonijoje jis nepasirodė kartu su žmona.
 
Nors vos prieš pusmetį susituokusi karališkoji pora aktyviai atlieka visas jiems paskirtas pareigas, 97 metų princas Philipas pastaraisiais metais šiek tiek sumažino savo kaip monarcho tempą.
Dar 2017-aisiais Bakingamo rūmai pranešė, kad princas Philipas, palaikomas karalienės, traukiasi iš viešojo gyvenimo ir nebeatliks karališkųjų pareigų. Karališkųjų rūmų išplatintame pranešime teigiama, kad jis ir toliau vadovaus dideliam skaičiui labdaros organizacijų, bet karališkųjų įsipareigojimų aktyviai nevykdys.
 
Praeityje Edinburgo hercogas yra kentęs nuo širdies sutrikimų, bet vis vien ir toliau aktyviai vykdė viešąją veiklą.
 
 
 
Šaltnis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Princas Harry, princas Philipas

Komentarai

Naujausi straipsniai